Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Díszléc kellene, lehet külön...

Díszléc kellene, lehet külön beszerezni?

Figyelt kérdés
Rosszullétem miatt elvitt a mentő a munkahelyemről, az autómat pedig ott hagytam. Más cégekkel közös, őrzött parkoló van, de mint kiderült az őrzés elég semmitmondó, az őr nem észlelt semmi gyanús cselekményt. Az autómról viszont lelopták az összes díszlécet, ezeket szeretném pótolni. Egy 97-es ötajtós Golf 3-ról van szó, linkelek egy képet egy hasonlóról, mert fontos hogy a kerekek műanyag íveit is leszedték, meg a díszléceket is. Szerintetek tudom ezeket valahonnan pótolni? [link]
2014. dec. 4. 02:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja igen: két napig volt ott az autó, ez alatt csupaszították le. Másik autóról a rendszámokat loptak, úgyhogy lehet hogy jobban jártam, és tudom, hogy nem nagy érték egy golf3, lehet fikázni, de jobban örülnék ha érdemleges válaszokat kapnék a műanyagok pótlását illetően.
2014. dec. 4. 02:36
 2/4 szántóvető ***** válasza:
100%

persze hogy lehet,bontóban biztos találsz vagy a neten nézz szét.

[link]

2014. dec. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet kapni (talán utángyártottban is - Bárdi, stb..) eredetit a VW-nél! Bontóban sehol sem lesz, pont ezért lopják! Két ismerősöm Passat-jának is lopkodják folyamatosan a díszléceit, ott tartanak, hogy már nem is pótolják azokat...
2014. dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ, utàn akarok. Egy pótlást talàn még megér, màr csak azért is mert nàlam nem túl gyakori eset, remélem nem is válik azzà.
2014. dec. 5. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!