Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ismertek embereket kik csak...

Ismertek embereket kik csak vezetni szeretnek pld :kocsit, traktort de ha már szerelni kell nekik már húzódzkodnak tőle?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek ezekről az emberekről ??
2014. dec. 9. 09:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Persze, szinte mindenki ilyen. Én is.

A legtöbb ember nem autószerelő, úgyhogy csak vezeti az autóját és ha valami gond van, akkor szakemberhez viszi.

2014. dec. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy az autó egy közlekedési eszköz. Én nem szeretem szerelni. Tévét sem, rádiót sem, mákdarálót sem.

Miért kellene nekem autót szerelnem? És a mai, elektronikával telenyomott autók szereléséhez nem is elég pár csavarkulcs.

Akkut, izzót cserélek, ha kell, de egyebet nem.

Akinek szenvedélye az autó, gyűjti a folyóiratokat, nézi a tuningos műsorokat stb., annak ez a hobbija.Semmi baj nincs ezzel, de átlag autós nem ilyen.

2014. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Miért, neked mi a véleményed róluk?
2014. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Persze, magam is utálok autót szerelni. Nem vagyok sajnos műszaki zseni, máshoz értek, ez van, viszem a szerelőhöz. Nyilván nem izzó- vagy kerékcserére, de a mai autókon a rengeteg elektrnika miatt úgyis kb. ennyi az, amit otthoni körülmények között el tudsz végezni.
2014. dec. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen, magamon kívül egy csomó mást is . Nem vagyok autószerelő, az egy külön szakma. Minek kontárkodjak?
2014. dec. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

miert kene nekem szerelni?


nem vagyok autoszerelo.

2014. dec. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 dirtboy ***** válasza:

szerintem ez természetes hiszen az autót nem szerelésre veszi az ember hanem hogy elvigye A ból B be.

eleve az már rossz hogy szerelni kell hiszen akkor valami nem jó.


én inkább azt nem szeretem mikor semmilyen téren nem foglalkoznak vele,se ő se autószerelőhöz nem viszi.

pl múltkor pálinka főzőnél láttam egy régebbi fajta swiftet,lemart tetővel,motorháztetővel,index lámpa majd ki esett,a tompított nem tudom hogy mennyit világított mert a lámpa búra már csak áttetsző volt annyira besárgult, minden felé karcok,festék lepattogás,belseje is olyan volt hogy ihaj.

a kocsira sz art rá de pálinkát főzetni azt kellet neki,meg azért milyen jó hogy van mivel utánfutót húzni de hogy pénzt öljön az autó karbantartására azt már nem.

az ilyen autótulajokat nem kedvelem.

2014. dec. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szinte csak ilyet ismerek. Na jó nem, ez csak az ismerőseim 97%-ára igaz.

Én pl perverz vagyok, szoktam autót szerelni. De nem mindenki hajlandó ebbe a "hobbiba" beruházni, már önmagában a szerszámok is egy vagyonba kerülnek..


Kérdező: te szoktál kernelt fordítani? Gondolom számítógépet te is használsz... :D

2014. dec. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ezt privátban kaptam a kedves kérdezőtől, csak hogy tudjátok, valójában mit is akart kérdezni:


"szia ez párnapja történt traktor hibásodás volt szerszám adott volt de ő kihangsúlyozta hogy csak traktorozni jön semmi mást nem csinál kint volt a hozzá a gazdája is a traktornak szerencsére de nincs kint akkor mi van és teszem hozzá 100 forinttal több az óra bére kicsit frusztráló szerintem más szereli de nem ugyan az a bére mit szólsz ehez ?"


Én ehhez már nem tudok mit hozzászólni :)

2014. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

:)


Traktorozni hívták, nem szerelni. Nekik kellett volna a működőképes munkaeszközt biztosítani.

2014. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!