Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbüntettek, mert nem vettem...

Valter6672 kérdése:

Megbüntettek, mert nem vettem parkolójegyet. Szerintetek szabályosan van elhelyezve a tábla?

Figyelt kérdés

Debrecenbe megbüntettek parkolásért (16:16 kor mentme el a kocsitól, de már 16:19kor ottvolt a büntetés)

Ez a tábla így szabályosan van kirakva, és a jobb olsali parkolóra is érvényes, vagy az utcára, mert ahogy beforudlok jobbra oda kellett volna szerintme tenni az szartáblát...(pont kanyarba van, és még az ember véletlenül se figyeli)


[link]


2014. dec. 16. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Szabályosan van.

Az meg elég gáz hogy nem nézed a táblákat. Csak vigyázz hogy a stoptáblát észrevedd ha jön a nyerges vontató oldalról...

2014. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja persze. Akkor se értem miért oda van kirakva a tábla, mér nem a parkoló behajtónál, de mind1. Ha ismernéd ezt a kereszteződést, akkor rájönnél miről is beszélek.
2014. dec. 16. 23:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan büntettek meg. Egyértelműen jelezve van, hogy fizetős a parkolási hely. Szépen lehet látni, hogy a zóna fizetős. Mi ezzel a gondod? A tábla nem az egyenes útra vonatkozik, hanem az adott zónára. A parkoló a zónában van.
2014. dec. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Itt találod a magyarázatot: [link]


A konkrét utca is fizetősként van megjelölve.


Szabályosnak tűnik, de nagyon szar helyzet. Valószínűleg nekem sem tűnt volna fel, hogy ott fizetni kell.

2014. dec. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A táblán az van, hogy parkoló ZÓNA, nem az hogy parkoló utca.. Kezdő vezető vagy még? Mert akkor még én se tudtam ezt..
2014. dec. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4 éve vezetek, annyira nem vagyok kezdő. Így hogy zóna, valóban beletartozik. De kb már előtte 5x parkoltam ott, de 1x sem vettem észre azt a táblát.. van ez így :)
2014. dec. 17. 01:51
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Öt méterre állsz meg a táblától (ráadásul többedszerre) és felmerül benned bármi is? Azért ez bátor:) Remélem nem ugyanekkora figyelemmel közlekedsz
2014. dec. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azaz 5 méter jó 50nek is.
2014. dec. 17. 18:40
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
Abszolút szabályos. És nem tudom, hogy lehet úgy közlekedni, hogy nem figyeled a táblákat?
2014. dec. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!