Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen fajta trafipax ez?

Milyen fajta trafipax ez?

Figyelt kérdés

Ma reggel vidékről Budapestre mentem kocsival, és talákoztam egy trafipaxszal... Így már tudom mit kapok Karácsonyra a rendőrségtől, viszont érdekel hogy milyen fajta trafipax lehetett?

Nem rendőrautó volt, hanem ilyen nagyobb fehér minibusz jellegű, és sárgán villogó sziréna volt rajta (és villogott is). Ez melyik fajta?



2014. dec. 24. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nem az útdíjfizetést nézik teherautóknál?
2014. dec. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem trafipax, hanem az tehergépjárművek útdíjfizetését ellenőrzi.
2014. dec. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sárgán villogó sziréna? szóval te látod a hangokat...Milyen cuccot szedsz, és kitől, olyan nekem is kell
2014. dec. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az útdíjellenőrzőt láttad. Ha nem teherautóval voltál nem kapsz ajándékot. Ha azzal akkor is csak akkor ha nem fizetted ki amit kell. De ha ennyire nem tudod mivel találkozni az út szélén miért mész gyorsabban mint szabad?
2014. dec. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sárga sziréna... hmm... Az nem trafipax... Az közútellenőrző, e-útdij, HuGo esetleg autópálya matrica...
2015. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!