Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Átlag fizetésemmel érdemes...

Átlag fizetésemmel érdemes letennem a b kategoriás jogsit?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert akiknek eddig mondtam h szeretném letenni,megkérdezték hogy minek ki használom tudok venni majd autot?eléggé le húzták a lelkesedésem.

2014. dec. 24. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Van fogalmad, hogy mi az az átlagfizetés?

Vegyél előbb egy nyelvtan könyvet, tanulj meg írni, és próbáld kiírni a kérdést újra!

2014. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te mekkora tapló paraszt vagy !!!!
2014. dec. 24. 23:45
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, az vagyok!

"2013. január-decemberben a teljes munkaidőben alkalmazásban állók átlagos bruttó keresete elérte a 230 700 forintot - közölte a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) pénteken."


És a kérdésed, ha tudnál írni!


Azért kérdezem, mert akiknek eddig mondtam, hogy szeretném letenni, megkérdezték, hogy minek.

Kihasználom, tudok majd venni autót?

Eléggé lehúzták a lelkesedésemet!

2014. dec. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Valóban nem jol irtam nem átlag fizetésem van.a keresetem 110e.forint,de kulturáltabban te is fogalmazhattál volna te gyökér ;-)
2014. dec. 24. 23:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tapló vagyok, de magyarul tudok legalább!

Még mindig átlagfizetésed van, vagy a minimálbér környékén van?

2014. dec. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kettőnk között az a különbség, hogy nekem van némi intelligenciám is. és semmilyen sértőt nem írtam.

Te viszont szórod a jelzőket rám. Én továbbra sem teszem!

2014. dec. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na akkor legyél büszke magadra és kérlek menj elemezgetni más kérdést!!!!
2014. dec. 24. 23:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Oszt mi köze a fizetésnek a jogosítványhoz?
2014. dec. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az éves futásteljesítménytől, az egyéb kiadásaidtól és a vásárolni kívánt autó fogyasztásától függ, hogy fenn tudod-e tartani. Mivel ezekről egy kumma szót sem írtál, a kérdésed gyakorlatilag értelmetlen.
2014. dec. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minimálbér körüli fizuval is érdemes szerintem, max. olcsó és használt kocsit veszel, és azt se rögtön, csak egy év gyűjtögetés után mondjuk. Persze attól is függ, hol laksz, fizetsz -e lakbért...
2014. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!