Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hivatásos jogosítvány kéne de...

Hivatásos jogosítvány kéne de csak sima B kat. Jogsim van. Mi a teendő mi a külömbség a kettő között?

Figyelt kérdés
Azt tudom h a jogsi hátuljan 101 helyett 102es orvosi lesz ezekből kiderul h új orvosi kell. Az csak annyi h bemegyek a dokihoz mondom h hivatásoshoz kéne és kiállítja 10 800-ért? Van még amit elkell.intéznem hozzá? Utána mit kell intéznem h ráirjak a jogsim hátuljára? Okmányirodába leadni és el is veszik majd csak az újat kapom meg? Vagy a régit használhatom addig amíg meg nem jön az új?

2015. jan. 1. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Páv is kell hivatásoshoz szerintem. A régi nálad marad, majd mikor veszed át az újat akkor kellesz leadni.
2015. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

"Azt tudom h a jogsi hátuljan 101 helyett 102es orvosi lesz"

101 kód azt jelenti, hogy szemüvegben vezethetsz, 102 kontaktlencse... minden számkódnak van jelentősége a jogosítvány hátulján.


Pl:

01 Látásképesség korrekciója és/vagy védelme

01. 01. szemüveg

01. 02. kontaktlencse/kontaktlencsék

01. 03. védőszemüveg

01. 04. homályos lencse

01. 05. szemtakaró

01. 06. szemüveg vagy kontaktlencse

2015. jan. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokaz! Honnan tudom meg h kell e PÁV?? Igazábol.mumkahelyemre kéne a hivatásos de kollégám aut mondta h csak az orvosi vizsgálat más és ennyi! De mielött.belekezdek utána szeretnék járni rendesen
2015. jan. 2. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!