Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti vesztek megyei matricát...

Ti vesztek megyei matricát vagy kerülőúton mentek inkább?

Figyelt kérdés

Most olvasom hogy a szekszárdi híd is fizetős, ráadásul 2 megyei matricával lehet csak használni mivel megyehatáron van.

Én évente 1-2 alkalommal megyek csak arra, de az a baj hogy ezt nem tudhatom előre.

Ti megvennétek 10.000ért a matricát vagy mennétek pár km-t pluszban?

Ha esetleg Tolnára mennék, amire eddig még nem került sor akkor nekem szinte kétszer akkora utat kell megtennem ha nem használom azt a hidat.

Szekszárdra csak pár km az eltérés.


2015. jan. 3. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak pár kilométert kell megtenned pluszban évente 1-2 alkalommal akkor inkább kerülj.
2015. jan. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem is tervezem egyenlőre a matricát, főleg hogy a többi fizetős utat amúgy se használom mert nagyon messze vannak.
2015. jan. 3. 12:08
 3/12 anonim ***** válasza:
egyenlőre = egyelőre.
2015. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyenlőre =//= egyelőre.
2015. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
BP-n lakom, én megvettem Pest megyére, mert kb havonta oda-vissza használnom kell (érdemes) az M0-t és van hogy az M3 bevezető felé is akad dolgom.
2015. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én Vác környékén lakok, az M2-t és az M0-t rendszeresen használom (M2-t szinte naponta, igaz csak pár km, azt el tudnám kerülni, M0 fizetőssé vált részeit havonta 2-5 alkalommal). Így a pest megyeit megvettem. Évente pár km kerülőért nem venném meg, pláne nem kettőt.
2015. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pont ezzel ba*ták el, hogy megépitettek elég sok kerülőutat és vannak sok jó minőségű útjaink, errefel most mindenki kerülni fogja ezeket.
2015. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
44%

"Pont ezzel ba*ták el, hogy megépitettek elég sok kerülőutat és vannak sok jó minőségű útjaink, errefel most mindenki kerülni fogja ezeket."


Szerintem akinek esze van, az ponthogy nem fogja kerülni ezeket az utakat, hanem megveszi a matricát. És ezt nagyon is jól tudják akik kitalálták. Lehetsz a rendszer ellensége, de attól még érdemes gondolkodni is.

2015. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Muszáj leszek. Ráadásul 2 kocsi is van a családban, ez máris 10000 forint. Telekre járáshoz érdemes az M5 bevezetőt/M51-es utat használni. Kerülőúton kb 20 perccel lenne több a menetidő, de ha bárhova kell menni, akkor már kéne vagy autópálya-matrica vagy megyei. Nincs választás, meg kell venni. :(
2015. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

8-asnak: Igen, akinek van esze, de mikor meg kell venni, úgyis a legtöbben azt mondják, minek, úgyis ráérek kerülni, stb. Lásd 9-edik választ.

2015. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!