Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Közlekedhetek a kocsimmal, ha...

Beviz Elek kérdése:

Közlekedhetek a kocsimmal, ha nincs rajta első lökhárító illetve a hűtő alatti keresztirányú merevítés 20 cm-t benyomódott amit ki is húztunk és vissza is hegesztettünk?

Figyelt kérdés
A lökhárító felső része megvan (pár gyorskötözővel majdnem egyben), a rendszámtáblát fel tudom rá rakni, így nem kell az ablakba tegyem. Műszakilag megfelelő, esztétikailag... csúnyácska...
2010. febr. 4. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Műszakin nem menne át, de ha a rendszám jól látható, lámpák nem sérültek, akkor nem hiszem, hogy a rendőr nagyon kötözködne.
2010. febr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát nem tudom, jetta II-es első lökőjének a felét! leszakította egy marha teherautós... semmi sérülés nem volt az autón csak lámpa alattól hiányzott a lökös fele egyik oldalt... Rendőr aznap büntetett meg amikor vittem haza a kocsit így, mert az egyik index ott található... ezek után én már nem mondok semmit...
2010. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem talán annyival jobb a helyzet, hogy Suzukiról van szó, így a helyzetjelző helyére be tudom kötni az indexet, illetve a lökhárítóra is fel tudom rakni gyorskötözővel. (Az utóbbi volt megcsinálva, mert Romániában történt és haza kellett hozni a kocsit)
2010. febr. 6. 11:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet közlekedni vele, ha megállít a rendőr azt kell mondani, mész szerelőhöz, de amúgy nem köthet bele, ha a lámpák állapota megfelelő, és minden irányjelző jól működik!
2010. febr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!