Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az M1 tatabánya-Tata közti...

Az M1 tatabánya-Tata közti eddig ingyenes szakasz is fizetős lett most?

Figyelt kérdés

És ha igen, már vannak is kamerák és büntetnek?


Megszoktam, rutinból mentem, aztán eszembe se jutott, csak utólag gondolkodtam el.


Valaki tudja ezt pontosan?


2015. jan. 8. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fizetős:

[link]

2015. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kamerához: azt nem tudom, de ha kettőnél több alakalommal mégy itt évente, akkor már megéri venni matricát. Ha februárig (egyes hírekben február végét írnak) veszel, akkor csak 1400 valamennyi forintot kell fizetni.
2015. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi, hát most ezért a 7 km-ért nem vettem volna, mert akkor körbe megyek Vértesszőlősön keresztül, de ha most emiatt az egy véletlen út miatt már mindegy, akkor persze nincs mit tenni.

Ezt a kamerás dolgot kéne megtudni ....


(amúgy nagyon nagy disznóság, anno pont azért tették ingyenessé, mert Vértesszőlősön nagyon durva balesetek voltak, hát beszabadult oda a rengeteg kamion, pedig egy kis falucska, ám a főút is sűrűn lakott, na én pontosan emlékszem pár kemény kerékpár- és gyalogoselütős balesetre, hát majd most megint visszajön ez az időszak ... de nekik biztos jó lesz, teljesen agyrém ...)

2015. jan. 8. 17:37
 4/11 A kérdező kommentje:
a 61 és 67 km közötti szakaszra gondoltam, és ezek szerint fizetős. viszont a sárgával, nem tudom, mit jelölnek, egyszerűen nem tudok rájönni ...
2015. jan. 8. 17:40
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nem jössz rá magadtól a sárga jelölésre, akkor görgess lejjebb, és olvasd el a jelmagyarázatot, érthetően le van írva!


A kamerától meg ne rinyálj, majd ha kapod a csekket, akkor elintézed az utólagos bemutatással. A levelet pedig 7-10 napon belül megkapod, ha január végéig nem kapsz, akkor megúsztad!

2015. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát ha hiszed, ha nem, megnéztem. csak ismerem végig Bp-ig a szakaszt, és egyszerűen nem értem, mi a frász változott pont azon a szakaszon ...
2015. jan. 9. 08:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha jóindulatú vagyok, akkor az változott, ami a rezsicsökkenésben is. Ez meg ez kevesebb, mégis többet kell költened.

43 ezer forint helyett fizethetsz 5 ezer forintot, de az ingyenes utakra is.

2015. jan. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hát igen, és ugye hányszor 5 ezret? :) ha éppen végig találsz menni egy olyan úton, ami mondjuk ne adj isten 3 megyének is a területe ...

agyrém ez na!

2015. jan. 9. 10:15
 9/11 anonim ***** válasza:

A sárga rész: hiába van még ez a szakasz Komárom megyében, ha ott szeretnél autókázni, meg kell venned a Fejér megyei matricát is, mivel már csak Fejér megyében tudsz lejönni a pályáról.

Kamerákról: mi kamerás autókat láttunk az új fizetős szakaszon Budaörsnél. Szóval sztem is várd meg a felszólítást, hátha megúszod.

2015. jan. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem, ott biztos kivételeznek.
2015. jan. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!