Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki megtudná mondani, hogy...

Valaki megtudná mondani, hogy a 6-os régi 7-es út és egyéb ilyen utakra is kell venni ezt az uj matricát?

Figyelt kérdés
Egymillió oldalon megnéztem a térképeket és sehol nem lehet látni rendessen, hogy fizető vagy nem.
2015. jan. 22. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó ember! autóÚTra és autóPÁLYÁRA kell matrica személygépkocsival. A 6-os és 7-es sima főút
2015. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Nemkéne lenézni másokat, én sem nézek le! Normálissan tettem fel a kérdést, normális választ is vár az ember.
2015. jan. 22. 12:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem ez normális válasz! Semmi lenézés. Csak naponta van ilyen öt, a tévéből, rádióból is ezt hallani megállás nélkül. Kicsit már idegesítő.


Szóval a lényeg az, hogy az autóutak és autópályák lettek teljes egészében fizetősek. Van néhány kivétel, mint pl. az M31 autópálya, ami továbbra is végig ingyenes. Az M0 jelentős része is maradt ingyenes.


Semmilyen más útra nem kell fizetni ezután sem.

2015. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!