Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem találjuk a lányom lakcímká...

Nem találjuk a lányom lakcímkártyáját, így is csináltathatok neki útlevelet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Március 19-én megyünk Angliába és tavaly novemberben lejárt a lányom útlevele.(A gyerek 5 éves).Sajnos nem találom a lakcímkártyáját,átkutattam az egész lakást.Holnap megyünk a hivatalba,így is megcsinálják neki az útlevelet?Anyakönyvi kivonat,meg a mi összes iratunk megvan,egyedül a gyerek lakcímkártyája nincs meg.
2010. febr. 9. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
5 évesen honnan a fenéből lenne lakcímkártyája??
2010. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az 5 éves kor nem zárja ki a lakcímkártya jogosultságát!2 éves volt amikor új helyre költöztünk és akkor kapott!
2010. febr. 9. 20:03
 3/11 anonim válasza:
55%

A személyihez adnak csak lakcímkártyát! (14 éves korában). Addig nincs neki! :D Sose találod meg... :D

17/L

2010. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
és majd megkérdezik a hivatalba, nem költöztek esetleg?? :O így kéne a lakcímkártya... nem.. :D
2010. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na mindegy,köszi a véleményt/választ,holnap úgyis minden kiderül...
2010. febr. 9. 20:09
 6/11 anonim válasza:
Hát nekem a gyerekeim 6 évesek,és születésük óta van lakcímkártyájuk..nem tudom mit csodálkoztok ezen.
2010. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk mindkettőt az okmányirodában csinálják és a lakcímkártya azonnal kész van, így azon nyomban lehet útlevelet is csináltatni. Amennyiben várni kell a lakcímkártyára, még akkor is bőven belefértek útlevelestől is a március 19-éig terjedő időintervallumba, ilyenkor télen 1-2 hét alatt kész az útlevél.
2010. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezért csodálkoztam én is,mert tudom hogy a lányom is kapott,szóval mindegy...de remélem nem kérik holnap.
2010. febr. 9. 20:17
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló!Neked is köszönöm,megnyugtatott a válasz...akkor már nem idegeskedem.
2010. febr. 9. 20:18
 10/11 anonim ***** válasza:

születéskor minden gyerek kap lakcímkártyát.

Az én fiam 7 éves és ő is kapott az anyakönyvi kivonattal együtt.

A húgom kisfia 16 hónapos és neki is van!


Ja és nem költöztünk!!!


17 évesen nem tudom mit ugatsz amikor fogalmad sincs a világról!


Sőt a fiamnak személyije is van !!!

2010. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!