Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha Pestről (Pesti út) szeretné...

Ha Pestről (Pesti út) szeretnénk a Camponába menni, Nagytéténybe, kell valamilyen útdíjmatricát vennünk?

Figyelt kérdés
Keresztülmennénk a városon, a Rákóczi hídon, de az útvonaltervező és az útdíjas honlap alapján nem tudom eldönteni, kell-e ehhez matrica vagy sem.
2015. febr. 11. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A fent leírt útvonalra nem kell semmilyen matrica!

Csak lecsorogsz a Szerémi úton és figyeled a kitáblázást...

2015. febr. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neked kell venned: járdamatricát, kérdésmatricát, lámpánál megálló matricát, hídmatricát, Campona-matricát.

Hogy ilyenek nincsenek? De még lehetnek!


Szerinted milyen autópálya vagy autóút vezet át a városon? Bécsen belül sok van,de Budapesten egy darab sem.

2015. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves Első, köszönöm!

Kedves Második, neked is köszönöm. Majd amikor lehet "nem vagyok budapesti, így nem tudhatok mindent"-matricát venni, akkor veszek egyet, és a homlokomra ragasztom.

2015. febr. 12. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Te, én nem vagyok győri, nem vagyok miskolci, kaposvári, szegedi. Azért azt tudom, hogy ezekben a városokban nincs autópálya vagy autóút.
2015. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!