Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Weboldal ahol friss jogsisok...

Weboldal ahol friss jogsisok tudnak beszélgetni, tapasztalatokat megosztani?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani olyan oldalt ahol friss jogosítvánnyal rendelkezők vannak? Beszélgetnek, tapasztalatokat, storykat osztanak meg? Most keresgélek de eddig semmi használhatót nem találtam :) Köszi a válaszokat!
2010. febr. 11. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem világos, ha nincs tapasztalatod, mit akarsz megosztani?
2010. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első:

A kezdőknek is van tapasztalatuk.Ne mond ,hogy neked nem volt élmény amikor először mentél egyedül autóval és mondjuk megcsúsztál vagy épp csak a szerencse fogott meg a másik lökhárítója előtt.

Egyébként jó ötlet lenne egy ilyesmi fórum.Persze ezzel csak az a baj ,hogy pár látogatás után megunnád a tapasztaltabb sofőrök oltogatását.

2010. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy hete 18 éves csaj friss jogsival gyorsan ment, mobilozott, a mellette ülő pasijával vihorászott és a zebrán halálra gázolt egy idős bácsit! Aztán nem tudott lelépni, mert felmászott a fára a kocsival. Pl. ILYENEKRŐL kellene megosztani a tapasztalatokat!
2010. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ilyesmikre gondoltam mint pl.: az utolsó írt, vagy a második válaszoló h milyen helyzetek adódtak, milyen volt, mikor lett magabiztosabb stb. Most lett meg a jogosítványom 4.-én, kézbe sztem jövőhéten kapom, de még egy jó darabig úgyse ülök egyedül kocsiba meg igazán forgalomba se akarok menni, csak kisebb forgalmú utakra h kitapasztaljam az autót stb.! Találtam közben egy fórumot de úgy látom ott inkább megvan egy adott társaság kb. 10 fő akik jól elsztorizgatnak az élményeikről, de jobb mint a semmi. :))) Köszi az eddigi válaszokat!
2010. febr. 11. 15:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a friss jogsisoknak kéne egymás közt ezeket beszélgetni hanem a rutinosabbak tanácsait meghallgatni...
2010. febr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kapok tanácsokat és nem is vagyok ez az őrült vezető fajta.. még egy ideig csak kis forgalmú úton és helyen akarok vezetni, majd ha kiismertem a kocsit akkor város. :)
2010. febr. 12. 17:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Második.

Szerintem az élmény, meg a tapasztalat nem azonos fogalmak. A kérdező a tapasztalatok megosztása mellett kardoskodik, én meg azt mondom, nehéz ebben a témakörben bármi okosságot is írni. A tapasztalat csak úgyis a napi vezetéssel jön meg, internetes oldalak olvasásával - sajnos - nem. Akkor miről is lehetne írni? Amit - elméletben - úgyis mindenki tud.

Ilyenekre gondoltál, hogy pl.: Egy kanyarban nem menj gyorsan, mert kisodródsz, fának ütközöl, árokba fordulsz?

Nem tudom elképzelni, hogy mit lehetne ehhez a témához írni? Mit gondolsz, miért nincs ilyen oldal?

2010. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Megosztom veletek, hogy törtem autót 1989-ben. Jöttem befelé a csömöri úton, előttem egy Wartburg kiengedte a buszt az öbölből, ami egy sarok után volt. A sarkon kifordulók a szivárgó tűzcsapból kihordták a vizet a sávomra, így a rendelkezésemre álló 40m hosszúságú

útszakaszon képtelen voltam 40km/h-ról megállni. Egyébként mindenütt teljesen száraz volt az út mindenhol, de a sötét miatt nem vettem észre a jegesedést. Ma - valószínűleg - ugyanúgy "megenném" ezt a szituációt. Ki, mikor találkozik evvel, és ki ismeri fel, csak azért, mert egy internetes oldalon valaki leírta?

Másik sztori: Előttem haladt egy rozoga teherautó. Közvetlenül utána léptem be a körforgalomba. A tanksapkája hiányzott - és előtte tankolhatott - mert végiglocsolta a külső ívet gázolajjal. Úgy megcsúsztam rajta, mint a szél, alig tudtam kivédeni, hogy ne kenődjek fel a szegélykőre. Egy motoros több százezer kárt is okozhatott volna a motorjában. A lámpánál szóltam nekik, félre is álltak utána. Mi a tanulság? Szinte semmi. 25 év alatt nem esett meg egyszer sem.

Szerintem ezért is nehéz bármit mondani, mert a szituációk tárháza szinte végtelen, lehetetlen a töredékét is leírni.

2010. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!