Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lányom 14 éves és húgomhoz...

Lányom 14 éves és húgomhoz utazna a nyáron Angliába. Utazhat kísérő nélkül repülőn? Illetve, van valakinek bővebb infója ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresztlányom tavasszal lesz 14, és szilveszterkor egyedül jött haza Spanyolországból repülőn. Az apja csak a check point-ig kisérte.
2015. febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy csak 16 éves korttól lehet kísérő nélkül utazni, de meg kell kérdezni az adott légitársaságot.
2015. febr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Wizzairnél nem lehet, ott 16 év az alsó korhatár, és úgy tudom, Ryanairnél is.British Airwaysnél viszont elképzelhetõ, ki kell deríteni.

Amúgy ha kiskorú utazik kíséret nélkül (régen legalábbis így volt), a stewardess szokott rá figyelni, persze amennyire ezt megteheti.

2015. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!