Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Közterületen egy autó hány...

Hidd kérdése:

Közterületen egy autó hány napig lehet ideglenesen ki van vonva?

Figyelt kérdés
PL: lakotelepi parkoló

2015. febr. 17. 12:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
30 napig attol szamitva, hogy valaki bejelentette a kozteruleteseknek. Utana elszallitjak, az elszallitas utan 60 nappal el is arverezik. Ha esetleg vissza akarod kapni, ki kell fizetni az oda-vissza szallitast es a tarolast is.
2015. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

HA bejelentik.


Ha nem, akkor néhány évekig tud egy helyen állni...

2015. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ha nem jelentetem be csak tegnap ki iratam okmányba és szoltam bisztositonak akkor az nem elég akkor úgy nem állhat mondjuk kb 3 hónapot vagy igy mennyit álhat ?
2015. febr. 17. 19:30
 4/15 anonim ***** válasza:

Na meg egyszer: ha valaki bejelenti, hogy ott all egy gazdatlan auto, akkor kijonnek a kozteruletesek, ratesznek egy figyelmeztetest, majd 30 nap mulva elviszik.


Mondjuk a kommented szinvonalabol itelve ketlem, hogy megertetted mindezt.

2015. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

te vagy a király.

amúgy akkor most nem baj hogy itt áll a lakotelep parkolójában? tehát nem jönek a zsarúk és lefoglaják vagy ijesmi hanm csak ha valaki szól hogy itt ál x napja egy kocsi halod mer akkor hát 3-4 részen van parkoló a lakcsin áttálok velle vagy áttolom mind egy és akkor úgy okes????????????

2015. febr. 17. 19:46
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem, 'halod', nem okes. A kozterulet nem szemettarolo, ha rendszam nelkul ott tarolod az autodat, biztos lehetsz benne hogy valakinek eleg gyorsan szemet fog szurni a 'lakcsin'.
2015. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ideiglenesen vonattad ki, akkor van rajta rendszám, és senki se fogja bejelenteni, így gyakorlatilag bármeddig ott állhatsz, pont úgy mint a többi panellakó, aki évente kétszer - de csak szigorúan nyáron - használja az autóját, a maradék időben meg belenő az aszfaltba. :D

Ha rinyálsz, akkor 2-3 hetente állj át egy másik helyre, bár a lakótelepeken mindenkinek meg szokott lenni a saját helye, amiért ölni tudnának!

:D

2015. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Oke kössz nem rinyálok de akkor nem fognak kijöni hivatalosan és elenörizni rendszám alapján mármint csak úgy értem nem felhivásból.
2015. febr. 18. 09:51
 9/15 anonim ***** válasza:
Áruld el nekem,, kérdező, ennyi ésszel hogy a bánatba vizsgáztál le kreszből?
2015. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

tanultam

de neked mi bajod van szeretethiányod van ?

Ne velem probálkoz oke!

kösz

2015. febr. 18. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!