Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha januárban Budapest felől...

Ha januárban Budapest felől autóval kimentem a Liszt Ferenc repülőtérre (II. terminál), és azóta nem vettem matricát, kell-e pótdíjat fizetnem. Van-e (volt-e) azon a szakaszon kamera ami ezt rögzítette?

Figyelt kérdés

2015. márc. 1. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azért vettél volna matricát, akkor árát visszakérhetnéd, mert kivették a fizetősek közül. Március első napján már tudnál róla, ha kifogásolják a matrica hiányát. Így mindegy, volt-e kamera.
2015. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondták, hogy januárban kötelező volt a matrica erre a szakaszra, és mivel nem vettem meg, azóta sem, meg fognak büntetni. Hiába törölték el februárban a díjfizetést erre a szakaszra, az nem érvényes visszamenőleg januárra. Ezért érdekel a kamera (állítólag nem tudták mindenhol felszerelni az év elején őket).

Egyébként az esettől számítva 60 napig lehet számítani a büntetésre....

2015. márc. 2. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!