Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítvány igénylésekor, az...

Jogosítvány igénylésekor, az okmányirodában külön kell kérni az SMS értesítést vagy az alapból van?

Figyelt kérdés

Tőlem az okmányirodában elkérték a telefon számomat, de nem is volt szó az SMS értesítésről, utána jutott eszembe.

Személyes átvételt választottam a központba, és jó lenne tudni hogy mikor jön meg.


Szóval alapból értesítenek, vagy hogyan tudom utólagosan igényelni?


2015. márc. 3. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A telefonszámot az értesítés miatt kérte az ügyintéző, nem jár alapból, de személyes átvételnél beírják, nekik is jobb ha nem zaklatják őket naponta...

:D

2015. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi :D


A biztonság kedvéért azért 2 hét múlva felhívom majd őket, ha addig nem jön értesítés. (2 hetet mondott az ügyintéző, hogy annyi idő alatt kész lesz.)

2015. márc. 3. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is kértem értesítést, direkt kihangsúlyoztam, hogy majd személyesen megyek érte, mert nem valószínű, hogy bárki is otthon lenne akkor, amikor hozzák a postát. 17 nap múlva felhívtam őket. Kimerült hogy már 3 napja ott van. SMS-t nem küldtek, ki akarták postázni...
2015. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiderült*
2015. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!