Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Magyarországon mennyi ideig...

Magyarországon mennyi ideig kell tanulni, hogy megszerezd a jogositványz és mennyi pénzbe kerül összesen?

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik kategóriára?
2015. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 krissztus ***** válasza:
internet beirod és böngészed az árakat ...ne itt kérdezgesd ...beirod itt a kereső már millio kérdés van erről. ....
2015. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

b kategória

néztem netet,de nem egyértelmü dolgokat irnak...

azért köszönöm annak,aki segiteni akar,nem kioktatni, elvégre itt bármit kérdezhetek meg akkor is ha fent van a neten!

2015. márc. 4. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Én anno nyáron (azt hiszem) augusztusban kezdtem el a tanfolyamot és november végén volt a forgalmi vizsgám, december közepére postázták ki a jogsit. Minden vizsgám elsőre meglett.

A pénzügyi részét elküldöm privátban.

2015. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legalább fél év és legalább 100.000,- Ft a B.
2015. márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
200-250 között reális, ha mindent beleszámolunk (orvos, vizsgadíjak, elsősegély-tanfolyam, okmányiroda... és esetleges plusz órák is, mert keveseknek elég a 30 kötelező)
2015. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!