Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » KRESZ 3 pontos. Ez tényleg...

KRESZ 3 pontos. Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
Amikor mondjuk "A" kis ívben jobbra kanyarodik, "B" tőle balra esik, és egyenesen halad tovább, akkor ők tényleg egyszerre mehetnek? Nem fér a fejembe ez a dolog!

2015. márc. 9. 19:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül írtam, hogy tanuld meg a szabályt...

Nem maradhatott a végére az a két jármű, amit lerajzoltál.

Pontosan az lett volna a négy járműs forgalmi helyzet lényege, hogy a jobbra kanyarodónak jön ugyan jobbról is valaki, de nem kerül vele elsőbbségi viszonyba - lekanyarodik jobbra, neki nincs dolga a többiekkel.

A másik járom jármű áthaladási sorrendje a lényeg, lehet eset, amikor együtt indulhatnak, de nem feltétlenül.

Rajzoltál egy értelmetlen ábrát - szórakozz el azon, a jobbra kanyarodó jármű mennyire befolyásolni tudja a sorrendet.

2015. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
asszem egy rendőr volt az egyik, az elmegy, utána marad 3, elmegy az egyik jobbkéz alapján, így marad a 2. Az ábrán pontosan úgy szerepelt, ahogy rajzoltam, és a program szerint az volt a hibám, hogy a 2 járművet nem "egyszerre", hanem egymás után jelöltem.
2015. márc. 10. 19:13
 13/17 anonim ***** válasza:
A "B" jármű nem indexelt véletlenül jobbra, csak nem vetted észre? Mert akkor mehetnek egyszerre.
2015. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem, egyenesen ment, pont ez az ami zavar, mivel így csúnyán összetörik egymást. Akkor a kérdés hibás (vagyis a prgram által helyesnek ítélt válasz), ez a végkövetkeztetés.
2015. márc. 10. 20:58
 15/17 anonim válasza:
Szia. Honnan ered ez a pelda? Melyik oldalról? Vagy vizsga volt? En nemreg vizsgaztam. Online etitan tanfolyamot csinaltam. Az hibatlan volt. Viszont korbeneztem neten van egy regebbi oldal ahol elofordult ez az eset amit te mondasz. Egyertelmuen hibas volt. Meg le is fenykepeztem. Szakoe oldalra beregizve van rendes vizsgafeladat. Ha ezek kozul valami nem stimmel szvsz te nezhettel be valamit.
2015. márc. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 szántóvető ***** válasza:

"Az eredeti ábrán 4 jármű volt, a végén marad 2"-bakker.

nehezedre esett volna az eredeti forgalmi helyzetről képet feltölteni?

2015. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, nehezemre, mivel nem akkor tettem fel a kérdést, amikor a tesztet csináltam, így a kép már nem volt meg -.-"
2015. nov. 14. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!