Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Germanwings-katasztrófa. Ti...

Germanwings-katasztrófa. Ti hogy álltok a jelenlegi hivatalos verzióhoz?

Figyelt kérdés

Ismerõseim, és a netes kommentelõk közt is megvan a két tábor meg persze a bizonytalankodók.Nektek mi a véleményetek?

Leszólást, kötekedést mellõzzük, ha lehet, én csak az emberek nézeteire vagyok kíváncsi!



2015. márc. 28. 14:22
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
41%
Ha igaz ,hogy pszcihés gondja voltak a pilótának és kezelésekre járt akkor fel kellett volna függeszteni. Amúgy undorító, buta dolognak gondolom ,hogy valaki megöljön több száz embert azért mert ő nem normális és öngyilkos akar lenni.
2015. márc. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Egyetértek, ez borzalmas :( igazából én ezt emberrõl el se tudom képzelni, hacsak nem valami elvetemült terrorista.Nekem az is eszembe jutott, hogy talán mégis az volt, csak nem akarják bevallani, hiszen az nem vetne túl jó fényt a Germanwingsre.De persze igen, ha gyogyós volt, hogy engedhették dolgozni?

A másik elmélet nálam a típus mûszaki hibája, amit el akarnak fedni, mivel ha földre parancsolnák az összes A320-t, az jó idõre összeroppantaná a világot.

De biztos vagyok benne, hogy valamit titkolnak, és ez nagyon felháborít.Akár a pilóta, akár más(ok) volt(ak) a hibásak, az elhunytak rokonainak jogukban áll megtudni a teljes igazságot! (Szerintem)

2015. márc. 28. 14:49
 3/21 anonim ***** válasza:
Semmi okot nem látok rá, hogy kételkedjek a hivatalos verzióban. Persze emiatt én naív vagyok, és persze a kételkedéshez nem is kell racionalitás...
2015. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%

"De persze igen, ha gyogyós volt, hogy engedhették dolgozni? "


- És ha terrorista volt, hogy engedhették dolgozni?

2015. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 szántóvető ***** válasza:
mindig kialakulnak táborok(trollharcosok)akik véget nem érő küzdelmüket vívják.jobbat nem tudok mint a hivatalos verzió."leszólást,kötekedést mellőzzük"-én a spekulációkat is mellőzöm ha nem gond.
2015. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Utolsó, a terroristáknak nem klubtagsági kártyájuk van, és nem a Facebookon beszélik meg a terveiket.Évekig is képesek készülni egy akcióra, közben pedig (látszólag) minden rendben velük.Az pedig, hogy esetleg iszlám vallású volt (nem tudom, hogy így van-e) nem kizáró ok, hogy valaki pilóta legyen.

Szeptember 11-nél sem találtak tudtommal a terroristák múltjában gyanús jeleket (a viselkedésüket kivéve, ami felett elsiklottak - lehet hogy itt is valami ilyesmi történt?)

De mint leírtam, nem veszekedést akarok generálni, neked is van álláspontod, nekem is.

2015. márc. 28. 15:05
 7/21 A kérdező kommentje:
5#, nem nem gond :) csak kíváncsi vagyok az emberek véleményére, hogy mindenki elfogadja-e haladéktalanul a hivatalos verziót vagy más a magyarázata, esetleg inkább kétkedik, nem zár ki mindent, de lehetségesnek tartja a mostani állást is.Azt hiszem, én utóbbiba tartozom, más pedig máshova.Ismerõseim is tudnak végtelen vitákat folytatni errõl mostanában.
2015. márc. 28. 15:09
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Már tény, hogy szándékosan tette le a gépet. Innen kezdve nem kérdéses ugye, hogy pszichés gondjai voltak. Ja és ha terrorista ha nem, egy őrült volt. Bár én kizárnám hogy terrorista lett volna, hiszen ő is tiszta német, és a gépen sem utaztak nem európaiak tudtommal.
2015. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nézd. Szakemberek százai vesznek részt a vizsgálatban. Kizártnak tartom, hogy egy, a ma hivatalosan is ismert októl jelentősen eltérő ok állna a katasztrófa mögött. Ugyanis az igen hamar kiderülne. Még a titkosszolgálatok sem tudnak teljes titoktartás mellett dolgozni, a repülési szakemberektől ez még kevésbé várható magatartás. (Sőt, úgy tűnik, inkább a fecsegés, kiszivàrogtatás a jellemző erre a konkrèt ügyre.)
2015. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 szántóvető ***** válasza:

ez a repcsi sokkal jobban érdekel hiszen még hivatalos magyarázat sincs:

[link]

2015. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!