Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » M0 melyik szakasza most a...

M0 melyik szakasza most a fizetős? A Biatorbágy és a Megyeri híd között igen?

Figyelt kérdés

Mióta bevezették az E-matricát teljesen össze vagyok zavarodva Pest megyében, vidéki ember lévén amúgy se mozgok arra otthonosan :)

Nekem Biatorbágyon kellene felhajtanom az M0-ra és a Megyeri híd után le is jönnék lóra. Ez a szakasz ingyenes még??



2015. ápr. 3. 19:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam a térképen nézni az e-matrica oldalán, de az alapján nem bírtam eldönteni, hogy az ingyenes szakasz honnan kezdődik.
2015. ápr. 3. 19:39
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Tessék, a piros részek a fizetős szakaszok:

[link]

2015. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

Na ne viccelj!

Biatorbágy ról előbb el kell jutnod legalább Budaörsig az 1-esen, aztán Gyálnál le a nullásról, majd Vecsésen át elkerülni a fizetős részt, aztán nyomhatod a Megyeri hídig.

2015. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Biatorbágytól ha az M1-en hajtasz fel a M0-ra, eleve fizetős az M1 is. Ha az 1-es útnál hajtasz fel, akkor fizetős az M5 és 4-es út között, és az M3 és a (régi) 2-es út között (azaz az Újpesti lehajtó). De ez a linkelt térképen eléggé egyértelműen látszik.


Viszont: az M0-n ez akkora kerülő, hogy szerintem még most, hogy fél Bp fel van túrva, így is jobban jössz ki időben és fogyasztásban, mint az M0-n gyakorlatilag megkerülve az egész várost (közel 50km kerülő).

2015. ápr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, már értem és sikerült kitalálnom merre kell mennem.

Köszönöm a segítséget :)

2015. ápr. 5. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!