Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Dunakesziről Pestre vezet...

Dunakesziről Pestre vezet bcikliút?

Figyelt kérdés

[link]


A linken látható útvonalon hol van bicikliút? Mert a Dunakanyartól van egészen Dunakeszi végéig, illetve Pestről is van egészen Székesdülőig. És a közötte levő 2,5km-es szakaszon egyszerűen nem találom.

Komolyan megcsinálják 50-100km hosszan, és ezt a kis szakaszt nem tudják már megcsinálni? Vagy ennyire eldugták?



2015. ápr. 9. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Felhívnám a figyelmedet a közigazgatási határra, ami sok mindent el tud vágni. Pl. kerékpárutakat is.
2015. ápr. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tényleg valami elképesztő hülyeség ami ott van, én gyakran tekerek arra sajnos. Nem elég, hogy véget ér ott a kerékpárút egyből ki is teszik a kerékpártilos táblát.

Ráadásul most hogy az M2-es is fizetős jelentősen nőtt a 2-es út ezen szakaszán a forgalom.

Amúgy itt megy a bringaút:

[link]

Itt sincs mindenhol bringaút, de elvileg itt vezet(csak a káposztásmegyeri szakaszról tudok).

Ha a megyeri hídra akarsz felmenni keszi felől akkor azt így tudod megtenni(ha végig kerékpárúton akarsz menni):

[link]

Én viszont ha megyek pilisbe tekerni akkor mindig az általad belinkelt útvonalon megyek, mert nem akarok feleslegesen káposztásmegyer felé kerülni.

2015. ápr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ma délelőtt ki is próbáltam, Újpestre kellett mennem. Odafele az általam linkelt úton mentem. Ki lehetett bírni, de nem ez lesz a kedvenc útvonalam. Mondjuk túl gyakran nem is fogok Pestre menni biciklivel. Visszafelé pedig nagyjából azon, amit te linkeltél. Annyiból jobb volt, hogy ~11:30 körül csak jelentéktelen forgalom volt, meg ha már választani kell, akkor városban szívesebben megyek az úton.
2015. ápr. 10. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!