Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapestiek, tudnátok egy...

Budapestiek, tudnátok egy kicsit segíteni?

Figyelt kérdés

Meg tudná valaki mondani, hogy ez a két kép hol készülhetett? Annyit tudok, hogy leginkább a 8. kerület környékéről van a többi kép. Tudom ez így nem sok segítség, de hátha valaki jobban ismeri a várost, mint én, aki 200 km-re lakok tőle :D

[link]


[link]



2015. ápr. 12. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
2. A Blaha Lujza téren. Az első meg ???????????????
2015. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a második kép az tutti, hogy a Blaha Lujza tér sarkán. Háttal áll annak a zebrának, amin át lehet menni a nagykörúton a Népszínház utcai villamosvégállomás felé. Vele szemben az orra előtt pedig a nemrég épült bevásárló tömb, irodaház aljában lévő kávézó.


Az első kép valszeg a közelben készülhetett a New York kávéházban, de ebben nem vagyok biztos.

2015. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat! :) És akkor még egy képet linkelnék, amit elfelejtettem betenni, hogy az merre lehet :D

[link]

2015. ápr. 12. 17:31
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Az utolsó kép. Ott bent a boltívek alatt.

2015. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2015. ápr. 12. 19:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, az első a New York Kávéház, a második a Blaha Lujza tér.
2015. ápr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!