Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A munkabérekből kb 10 féle...

A munkabérekből kb 10 féle jogcimen vonnak le adót. Ha bármit vásárolunk fizetünk ÁFÁ-t. Ha jövedéki terméket vásárolunk, jövedékiadót is! Gépjármüadót. Ezek után jogos, hogy az önkormányzatok parkolási dijat szednek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 23:40
 1/5 anonim válasza:
Szinte minden országban szednek, felesleges ezen hőzöngeni. A baj azzal van, hogy nincs rendes tömegközlekedés, nincs megfelelő számú és minőségű parkoló, nincsenek a dolgok rendesen kitáblázva, satöbbi.
2010. febr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha még az önkormányzatok szednék, és a kerületre/városra költenék a bevételt, de magánzsebekben köt ki!
2010. febr. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem értek egyet azzal h minden országban ez így van, mert bizony vannak országok ahol képesek gondolkodni is na meg nem elsősorban a lenyúlásra mennek, azaz egy ugyan azon dolgot nem fizetsz meg 5-ször pl, de hát ez itt a mi hazánk .... állítólag szeretnünk kellene, csak nem találok rá okot az a baj, pedig nagyon keresem, és ez most csak egy kis hülyeség, de hát ott a többi ezer.

tudom .... el lehet menni .... lénnyében az egyetlen értelmes megoldás, de de de

2010. febr. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A parkolási díjbeszedésnek -állítólag- nem a pénzbeszedés, hanem a "városi gépjárműforgalom csökkentése" a célja.

Szerintem: ez parasztvakítás! Én jogtalannak tartom, mert közterület használatáért sarcolnak meg CSAK autótulajdonosokat!

2010. febr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ugy veszem észre: egyetértünk! Inditsunk kampányt a parkolásidij beszedés ellen!
2010. febr. 23. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!