Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hova kell járnom iskolába...

Hova kell járnom iskolába ahhoz hogy katonai járműveket szervizeljek?

Figyelt kérdés
Gépész mérnök szeretnék lenni de arra gondoltam hogy a seregben a járműveket is kell szervizelni. Oda hogyan lehet bejutni? Mit kell hozzá elvégezni? Jól fizetik az ilyen embereket?
2015. máj. 1. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamikor volt gépészmérnök tiszti képzés a Bolyain. Most nem tudom, hogy van-e a ZMNE-n, de akár azt is el tudom képzelni, hogy végzett gépészként az ember elmegy hivatásos katonának.
2015. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt anno gépészmérnök képzés a Bolyain, viszont az ott végzett tisztek szerintem soha nem szereltek "élesben" járművet. Nem is az a dolga egy tisztnek.


Ha nem bütykölni szeretnél, hanem csak irányítgatni, akkor vagy keresel az új közszolgálati vagy milyen egyetemen egy ilyen szakirányú képzést és hajrá. Esetleg elmész egy sima akármilyen egyetemre/főiskolára közúti járműgépész szakra majd ha már bent vagy és az eredményeid sem rosszak akkor régen volt olyan lehetőség, hogy előszerződést kötött veled az MH és ha végeztél akkor biztosítottak neked állást ( cserébe te évekkel korábban aláírsz már X évet ). Biztos van még humánpolitikai főosztály ahol tudnának segíteni.

2015. máj. 2. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt nem tudjátok véletlenül hogy egy Katonai Üzemeltető aki a repülőkkel foglalkozik mennyit kereshet?
2015. máj. 3. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!