Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a "kedves"...

Mit csináljak, hogy a "kedves" putribéliek ne álljanak állandóan a kapubejáró elé?

Figyelt kérdés

Szembe laknak velünk, és állandóan ide állnak. Perpill 2 autó van most a família további sarjából, és a mellettük lévő ház szintén kapubejárója!!! elé állt le egy autó. Mellesleg IQ 0 agyúaknak nem tűnt fel, hogy még van 5 méter hely a saját területükön. Nem vagyok rasszista totál, de ezeket szétszaggatnám :D

Sajnos többszöri veszekedés volt már ebből, de folyamatosan még mindig elénk állnak. Kint van a tábla, tilos ide állni, akár tetszik akár nem. Ültettünk egy tűztövist a ház elé, hogy már csak azért se álljanak ide, de múltkor majdnem kidöntötték a.... Nem vagyok valami termetes leányzó, és ezen alkalmat fogva már megkaptam a flegma kislányt amikor megkértem hogy álljon el, és multkor hogy te köcsög, anyádat hogy hívják.

Ideges voltam mert ez rohadtul nem hiányzik nekem sem és a családnak sem. Valaki tipp?


2015. máj. 3. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban a saját területetek, akkor rakjatok ki ilyen felhajthatós fém valamiket, amit le lehet zárni, esetlen láncoljátok körbe és lakatoljátok le!
2015. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha akadályoztatják a közlekedéseteket, akkor rendőrt hívhatsz. Akár el is vitetheted a kocsit.

Bár ezután én nem mennék haza egyedül...

Szerintem legközelebb szórj szét valamit, ami kilyukassza a kerekét. És tagadd le.

2015. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szántóvető ***** válasza:
ne tedd tönkre a saját bejáródat.ha estére is otthagyják akkor kiszúrhatod az összeg gumit,másnap meg csendőrt hívsz.fényképeket is csinálj mikor előtted parkolnak.
2015. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt szándékosan teszik , így menőznek mert úgy se lesz következménye . Fel kell venni kamerával és osztani a neten , beavatkozó csoporttal elzavarni a rákba őket ahonnan fajzottak .
2015. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"beavatkozó csoporttal"


Az milyen?

2015. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Látom az fel sem merül, hogy normális hangnemben egy pohárka bor mellett megbeszéljétek a problémát és megalapozzátok a jószomszédi viszonyt. Anélkül pedig hívogathatod a rendőrt vagy a gárdistákat, tartós eredménye nem lesz.
2015. máj. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: mintha csak az idősebbik kölköt hallanám. Ne hogy azt hidd, hogy nem kértük meg szépen őket már 5x, hogy "Ne haragudj, de nem állnál félre az autóddal, mert ez egy autókijáró?" Pl. Azt mondta 5 perc, és 3 órát! állt még ott. Nekem ezután borral meg jószomszédi viszonnyal ne jöjjön, amikor engem leüvöltözött, hogy köcsög! Főleg, hogy előtte meg ő mondta, hogy Ő már megbocsájtott nekünk! Mire fel?

Nem mondom hogy az összes réti néger ilyen, sőt. De ezek már tényleg az alja!

2015. máj. 4. 10:21
 8/10 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

A 6-os válaszoló álomvilágban él.


Egy normális embernek, ha 1x szólnak, sűrű elnézéskérés közepette többet nem állna oda.

Viszont ahogy írtad romákról van szó, innentől kezdve minden nemű tapintat és értelmes kommunikáció értelmetlen.


Valószínűleg még élvezik is, hogy keresztbe tehetnek.


Tényleg egyetlen megoldás, az erődemonstráció, ez esetben pl: rendőrt hívni és elvitetni a francba a kocsit.

2015. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A mai napon valamelyikük kidöntötte szegény tövist, de mindegyik tagadta :) Nem tudom tényleg, de egyre jobban az az érzésem van ha lesz is valami, nem nagyon merünk majd kimenni.
2015. máj. 4. 16:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ezt darúskocsival mozgatható méretű sziklatömbökkel és vaslánccal oldották meg. Másból nem értenek.
2015. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!