Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy McDonald's parkolójában...

Egy McDonald's parkolójában véletlenül nekitolattam egy oszlopnak, meg kellett volna állnom, hogy száljak az étteremnek?

Figyelt kérdés
Egy McDonald's parkolójában nekitolattam egy iszlopnak,igazábál a kocsi egy kicsit megnyúzódott,az oszlopnak nem tudom, hogy lett-e baja,mert idegességemben továbbhajtottam,de szerintem nem,mert kb.5 km per órával tolattam neki egy nagy lámpaoszlopnak.Meg kellett volna állnom,hogy szóljak a tulajnak?

2015. máj. 6. 14:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja még annyi,hogy a helyzetjelző lámpám betörött.Nem tudom,hogyha az oszlopon esetleg valami sérülés keletkezett,a McDonald's nem-e követelhet kártérítést?
2015. máj. 6. 15:05
 2/11 anonim ***** válasza:
kamera van fenn, így van rá esélyed
2015. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szántóvető ***** válasza:
elég furcsán reagálsz a váratlan helyzetekre.a tulajt nehéz lehet felkutatni és nem is érdekelné az eset.talán a dolgozóknak szólhattál volna.menj vissza,nézd meg mi van az oszloppal :)
2015. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Meg kellett volna, ez ugyanis cserbenhagyás, és büntetik is. Ha az oszlop megsérült és feljeletenek akkor besz.ptad.
2015. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok a városban,nagyon ideges lettem,azért mentem el,fel sem merült bennem, hogy az oszlopnak is baja eshetett,elsősorban a saját kocsimért aggódtam.Azt tudom,hogy fémráccsal volt körülvéve,de tényleg nem volt nagy ütközés,inkább csak megállított a rács
2015. máj. 6. 15:23
 6/11 A kérdező kommentje:
Mármint az oszlop volt körülvéve vastag ráccsal.
2015. máj. 6. 15:31
 7/11 schocko ***** válasza:
100%
Felejtsd el, nem fog senki követelőzni miatta..
2015. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg rádszáll a TEK amiatt, mert az 5000 Ft értékű rácsról lejött miattad a 200 Ft értékű festék...
2015. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szállj neki az étteremnek vele, épp elég, ha az oszlopot javítani kell, az éttermet ne döntsd romba.

Úgy becsületes, ha szólsz nekik, de ha nem lett baja az oszlopnak, akkor úgysem fognak problémázni. Értékelni fogják, hogy becsületes vagy.

2015. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az a korrekt, ha felveszed a kapcsolatot az étteremmel. Máskülönben esetleg rendőrségi ügy lehet belőle, még ha nem is tartom túl valószínűnek
2015. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!