Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Auchan önkiszolgáló benzinkút...

Auchan önkiszolgáló benzinkút hogy működik?

Figyelt kérdés
Mi történik akkor ha többet fizetek ki mint amennyit tankolok?Történt-e valakivel ilyen eset?

2015. máj. 16. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Azt hogyan? Kétféle kút van. Teljesen önkiszolgáló, s pénztáras. A teljesen önkiszolgálóban bankkártyával fizetsz. Nem emel le többet, mint amit a kút mutat. A pénztárasnál meg a kasszír mondja, mennyi lesz. Odaadod a pénzt a kis csúszótálcában. A pénztáros meg vissza ad.

Legfeljebb olyan lehet, hogy nem kotorsz ki mindent onnan.

Ez a többet fizetést nem igazán értem.

2015. máj. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

#1 Akkor még nem tankoltál ilyen helyen. Van olyan opció, hogy add meg, mennyiért szeretnél tankolni. Pl 10000, de mégsem megy bele annyi.


A kérdés erre vonatkozik. A választ nem tudom, mert még nem jártam így.

2015. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Igen, előre meg kell adni, hogy mennyiért tankolsz, és ezt az összeget a rendszer zárolja a bankszámlán. Viszont csak annyit vonnak le ténylegesen, amennyiért tankoltál, de ehhez kell pár nap, mire a fölös összeget jóváírják a számlán.
2015. máj. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kevin42 válasza:
100%

Egyesek butaságokat mondanak es nem értem miért...

Kp-t teszel be a gépbe (pl 10.000) es tankokat 7000-ért. Tankolás végén kapsz egy blokkot amin van egy kód amit ha legközelebb beütsz tankolás elott akkor a fennmaradó összeg felhasználható

2015. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!