Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Skyfol vagy LLumar fólia a jobb?

Cyus22 kérdése:

Skyfol vagy LLumar fólia a jobb?

Figyelt kérdés
Kisgyerek miatt szeretnék B oszloptól hátra lefóliáztatni az autót és ezért szeretném megtudni kinek mi a véleménye melyiket ajánlja.
2015. máj. 19. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia Cyus22!


Én nem fogok neked prédikálni, pedig megtehetném az autóüveg fóliázó szakma élvonalában eltöltött csaknem negyed évszázad tapasztalata alapján, de nem teszem. Néhány gondolatból viszont gyorsan ki fogod találni a megoldást.

- Hasonlítsd össze a két név mögött milyen szakmai háttér van!

- Hasonlítsd össze, hogy melyiknek milyen múltja van!

- Nézd meg, melyiket hol gyártják?

Mindezen kérdések nem fogják ledegradálni egyik terméket sem, de a döntésedben segíteni fog.


Sok sikert!


UV sugárzástól hatékonyan védett szép napot kívánok - Thomy

2015. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Sajnos próbáltam már keresgélni interneten de nagyjából mindenhol a marketinges dumát találom. Illetve árak tekintetében is nagyjából ugyan az az árkategória. Ezért is kérdeztem itt mert rá untam a keresgélésre viszont azt se szeretném hogy 1 év múlva már semmit ne érjen.

2015. máj. 20. 10:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha még aktuális akkor tőlem függetlenül itt kapsz "NEM MARKETING SZAGÚ" választ a kérdésedre:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__687..


Remélem tudtam segíteni - Thomy

2016. nov. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!