Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Meddig jár a postakocsi?

Meddig jár a postakocsi?

Figyelt kérdés
Mára fog megjonni a csomag csak azt nem tudom hogy mikor .az anyósom azt mondta hogy 3 után mar nem jár de én ebben nem vagyok biztos . Szóval az a kérdés hogy egesznap megy vagy csak egy ideig?

2015. jún. 16. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
5 óra után mennek vissza a postára kirakni a megmaradt csomagokat (ha akkor megyek épp szoktam látni a postás autó érkezését, és várhatom meg, amíg a kisasszony átveszi a leltárt). Ezért lehet csak fél 6-6 után keresni aznap a nem átvett csomagokat a postán. De függ attól, hova kell mennie aznap, hány helyre, és milyen útvonalon szokott járni. Simán elképzelhető, hogy anyósod megfigyelése helyes, és a ti környéketeken sosem jár 3 után a posta. Nálunk a postás mindig 11 és 1 között ér ide, a kocsi viszont volt már hogy reggel 8-kor, délután 4-kor, és olyan is, hogy szombaton jött, mert túl sok volt a csomag, és kiküldték őket szombaton is (legalábbis a postás akkor ezt mondta nekem).
2015. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

A postai csomagkézbesítés talán a legbizonytalanabb a sok csomagkézbesítő között.

Volt már rá elég sok példa, hogy valamiért a postán jegelték 1-2 napig a kiszállítást, a többi csomagküldőnél, ha feladták a pakkot, az másnap meg is érkezett...

15 óra után még bármelyik csomagkiszállító megjelenhet a címzettnél, 17 óra után már nem érdemes várni (normálisabb kiszállítók sms-ben is értesítik a címzettet, megadva a futár elérhetőségét is)

2015. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!