Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a teleautó szolgáltatásról? Engem utasként érdekelne a dolog. Hol és hogyan vegyem fel a kapcsolatot autósokkal? Tapasztalatok is érdekelnek.

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 12:50
 1/3 anonim válasza:
interneten megnézed, hogy mikor hova megy, és ott tudsz helyet foglalni. olcsóbban kijöhetsz vele mint tömegközlekedéssel. én nem szoktam így utazni, de szomszédom szokott, és ő ajánlja nekem is, ha messze utazok, akkor telekocsival menjek. plusz párszáz forintért házig visz, de van amelyik jófej és plusz költség nélkül háztól házig visz
2015. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
oszkar pont komon nézelődj. Én egy bő éve telekocsizok autósként, alapvetően csak pozitív tapasztalataim vannak :)
2015. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Neten meg tudod nézni az "ajánlatot" az általad keresett útvonalra.

Vannak vezetők, akik állandó ingázók, rendszeresen szállítanak utasokat, az utasoknak pedig van lehetőségük értékelni az utazáson történteket - akiről tehát sokan vannak jó véleménnyel, feltételezhetően megbízható.


Kapcsolatfelvételre is az internetet használhatod.

google: teleautó, telekocsi

2015. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!