Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az új KRESZ kérdéseket tartalm...

Az új KRESZ kérdéseket tartalmazó oldal ( SZAKOE ) gyakorlásnál mindig ugyan azokat a kérdéseket dobja fel?

Figyelt kérdés

Mióta elkezdtem a tanfolyamot azóta rendszeresen látogatom a fenn említett oldalt, és azt veszem észre, hogy ugyan azokat a kérdéseket kapom egy-két újítással amiket előző gyakorlásnál is kidobott a rendszer?


Hol rejlik az a sok-sok furcsábbnál furcsább kérdés és hol van a többi 5-10 ezer?


2015. jún. 23. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Mintha az oldalon írnák is, hogy mintakérdésekről van szó...


"A mintakérdések megtekintése ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Felhasználónevével és jelszavával történő bejelentkezését követően kiválaszthatja a vezetői engedély kategóriát, illetve a vizsgatárgyat, amelynek mintatesztjeit meg kívánja tekinteni."


Minta, vagyis nem teljes.


[link]


Tanuld a KRESZ-t és nem lesz gond. Az úton nincs idő beazonosítani, hogy épp melyik kérdés és válasz passzol a szituációhoz.

2015. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Alkalmazni már tudom a KRESZ-t de én az furcsa kérdésekre készülök. Mint,hogy " hogyan lehet beállítani a vezető oldali ülést egy gépjárműben" na ezekre készülök fel,meg,hogy " Mit kell tenni ha rossz az ablaktörlő lapátja"


Tanulmányaim során a KRESZ a leglogikusabb és a legértelmezhetőbb számomra de kérem az,hogy hogyan állíthatom be a ülést az nem logikus kérdés... autó függő egy 105-ös Skodiba gyárilag van beállítva,egy '95-ös Suzyba előre-hátra és dőlésszög. Egy 4-5. generációs Fiestába előre-hátra és dőlésszög és ülésmagasság. Egy Omegába előre-hátra, deréktámasz,dőlésszög magasság fejtámla és egyéb....

2015. jún. 23. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Az az irreálisan sok kérdés úgy jön össze, hogy más színű és típusú járműveket rak ugyanabba a kereszteződésbe. Vagy egyszer azt kérdezi, hogy melyik halad elsőként, utána azt, hogy mi a sorrend, utána azt, hogy a B járműnek kell-e elsőbbséget adnia.

Meg kicsit átfogalmazza, máshogy kérdez rá ugyanarra a többinél is.

Plusz a legendák szerint a 11 ezer kérdésbe azt is beleszámolták, hogy a válaszok sorrendjét máshogy adják meg.

Persze ezek nem tűnnek fel, csak ha nagyon figyelsz rá, de optimális esetben a tartalomra koncentrálsz, nem robot vagy, aki be van programozva és ennyitől megzavarodik. Ha megnézed, a KRESZ azért nem olyan hatalmas anyagmennyiség, nem lehet végtelen kérdést csinálni reálisan, illetve lehetne, de minek.

A vezetéstechnikai kérdésekből és járműismeretből nincs olyan sok. Ha e-learninget csináltál, benne voltak elvileg, meg a legtöbb tankönyvben is azok vannak. Meg nem véletlenül ezek a kérdések a legkevésbé hangsúlyosak a vizsgán, egy 3 pontos kérdést cikibb elvéteni, mint az automata sebváltós kérdést. :)

2015. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez pontosan így van...... épp tegnap töltöttem ki annak az autósiskola tesztkérdéseit ahol tanulok, és érdekes módon megfeleltem.... de a kérdések hasonlítottak a régi 2015-előtti kérdésekhez..
2015. jún. 25. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!