Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdemes megvenni ezt az...

Érdemes megvenni ezt az elektromos rollert?

Figyelt kérdés

[link]


16 éves vagyok, szeretnék egy elektromos rollert közlekedési eszközként, munkába, és más rövidebb távra hogy ne kelljen tömegközlekedést használnom?

Mennyire jó a linkelt elektromos roller?

Valaki tud jobbat?


2015. júl. 2. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Én inkább benzinest vennék a helyedben. Ott van, hogy 13-18 km-t tudsz vele menni, ez azt jelenti, hogy átlagosan 15 km-t kb. Az nem sok. Utána meg mindig 5-6 órát tölteni kell. Ez nem alteratíva a tömegközlekedés helyett. A benzinesnek kb. 1 literes tankja van, azzal is lehet menni 25-40 km közötti távolságot. Elektromossal elszámolod magad aztán lemerül alattad aztán tolhatod. Benzinesnél meg legalább fogod azt újratöltöd.


[link]

2015. júl. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nagyon jó az e-roller. Ha hosszabb távokra keresed, akkor lithium-akkussal leszel boldogabb, igaz, hogy az elég drága. De a kisebb sebességre képesek között a normál ólmos akkus is klassz. Ha valahol azt írják, hogy 25km/h sebességre képes, akkor azt ne vedd fontos szempontnak, mert ekkora sebesség "őrültnek" tűnik a rolleren, és ha sokáig szeretnél élni, akkor nem fogsz ilyen gyorsan menni...
2015. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért írtam amúgy, hogy aztán tolhatod, mivel ezekkel az a baj, hogy lábbal hajtani nem nagyon lehet őket, mert baromira kényelmetlen úgy.


Amúgy második válaszoló a legjobb az lenne, hogy miután ezek lemerültek, olyan lenne a kialakításuk, hogy lábbal hajthatók és így tölteni lehetne az aksit. Szóval lenne egy generátor.


Egyébként amit linkeltem, azon az oldalon van ami 60-nal is tud menni! :D Az milyen durva lehet, mikor megyek városban 50-nel autóval, aztán kielőz egy ilyen a szembesávban és elhúz. :D Bár ilyen még nem történt, de nekem ez tűnik igazán eszméletlen sebességnek, hogy ennyivel megy egy roller.

2015. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek :)

Második: [link]


Ez megfelelő lenne?

A motor élettartamát és mindent összevetve, én erre gondoltam.

Van még olyan, hogy kefe nélküli motor, de az 30 ezerrel drágább.

2015. júl. 3. 21:47
 5/6 anonim válasza:
Szeintem is benzinest vegyél. Van egy kis bibi, le kell tenned a jogsit mert nem vezethetsz közúton. Az M jogsit tedd le (65E ft)
2015. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó voltam 12/F
2015. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!