Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sürgős! Kerékpár felni,...

Sürgős! Kerékpár felni, külső, belső? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Holnap megyünk venni a bicómra külsőt és belsőt. A régi elkopott és a belső kilyukadt. A kérdésem a következő: Milyen gumit kéne rá vegyek? A felnire pontosan az van írva, hogy WEINMANN 26x1.5/559, de a régi gumikra pedig 26x1,95 van írva. Tanácstalan vagyok. A biciklit használtan vettük szóval nem tudom mi legyen :/ Szerintetek milyen méretben vegyek gumit? És hogy lehetséges az, hogy az 1,95 ös ráment :O

2015. júl. 6. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Bemész egy kerékpárbolta (lehetőleg ami szerviz is), nem sportáruházba, mert ott értenek hozzá.

Elmondod ugyanezt, ezután ki fognak tenni eléd 5-6 féle gumit a felnire való méretben, és elmondják melyiknek mi az előnye, hátránya, és utána kiválasztod a legszimpatikusabbat.

2015. júl. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"És hogy lehetséges az, hogy az 1,95 ös ráment :O"


A felni átmérője 26", szélessége 1,5" vagyis (25,4*1,5) kb. 38 mm, ezen volt az 1,95"-os gumi ami (1,95*25,4) kb. 49,5 mm. Ha megnézed, akkor magad is látod, hogy a gumi szélesebb a felnitől, nincs ebben semmi csoda.


Én azt javaslom, hogy add be a kereket egy szerelőnek, és az majd rak rá rendes gumit, mert a kérdés alapján a szereléssel is gondjaid lesznek!

:D

2015. júl. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!