Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elveszett az eredeti slusszkul...

Elveszett az eredeti slusszkulcsa az autómnak, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Távirányítós volt, Ford Mondeo 2004.

Most pótkulcsot használok, ami nem távirányítós.


2010. márc. 4. 09:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ismerős????Menj a gec.be te gyökér.

Egy sima másolás 4ezernél kezdődik.

2010. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Oké, nektek van igazatok.Mindenben és mindig. És bunkó primitív is én vagyok, aki ilyen stílusban beszél. A bőr lesülne a képemről, ha ilyeneket írnék valakinek, de ne aggódj, téged ez a veszély nem fenyeget, ahhoz bőr is kellene, a te po...,bocsánat arcodon, az nincs.
2010. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez igaz, hiszen én erőlködöm egy olyan témában, amiről lövésem sincs, annak ellenére ,hogy látom tényeket írnak.

Barátom légy jobbikos.Ott divat a hozzá nem értés, és a folyamatos erőlködés.

2010. márc. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Vitatkozz csak magadban, akkor biztos neked lesz igazad:) Primitív vagy, de még kinőheted:)
2010. márc. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
És akara a halál a barátod lenni, velem kapcsolatban ne használd ezt a szót, a jelentését sem ismered, ha így dobálózol vele.
2010. márc. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez igaz,kizárt dolog mert nem tudom
2010. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Vicces, a hozzászólók durván sértegetik egymást :-) Nekem nincs autóm, nem is óhajtottam hozzászólni a kérdéshez, de annyira érdekelt, hogy mi lenne, ha lenne autóm és elvesztíteném a slusszkulcsot, milyen alternatívák lehetségesek a pótlására; s akkor sértegetéseket olvasok.... Emberek, miért nem lehet KULTURÁLTAN kommunikálni egymással???!!!
2010. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Sziasztok!!


Nagy "bajban" vagyok :( nem régiben vettem egy Ford focus GHIA-t 1,6 2000 évj.. Mivel nem volt még Fordom ezért nem figyeltem a kulcsot és nem is tudtam mivel jár a dolog ha elvan kopva ráadásul az eredetije nincs meg ez is egymásolt vagy mi /elég zürös ez az ügy/. Aki eladta azt mondta menyek másolni és enyi. Elmentem de nem akartam 20-30 ezret kidobni ezért egy immo nélkülit másoltattam ami 2500 Ft volt.Az sem lett az igazi mert annyira elvan kopva már a kulcs,hogy nem lehet kivenni pontosan a kódját :( A kérdésem illetve a segítség az lenne ha valaki tudna olyan weblap címet adni ahol alvázszám alapján rendelhetek Gyári kulcsot hozzá. A szervízet kihagynám / ha megoldható / mivel ök drágábban dolgoznak mint én magamnak :)

2013. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
kecifejek kecifejek mintenhlo
2014. máj. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!