Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Finnair-rel utazom holnap...

Finnair-rel utazom holnap Helsinkibe. Olyan gyógyszerem van, ami folyékony (orrspray). Van róla receptem és szakorvosi javaslatom is, amit magammal akarok vinni. Így, ezekkel a mellékletekkel felvihetem a gyógyszerem a repülőre?

Figyelt kérdés

2015. júl. 10. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem több, mint 10 ml, akkor bármilyen folyadékot felvihetsz. És 10 db 10 ml-es valamid lehet.
2015. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100 ml-ig felviheted, de a gyógyszert felengedik szerintem, a babatápszert, cumisüveget is felengedik.
2015. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Remélem, sikerül belinkelni a szabályzatot:

[link]

2015. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Segítettek! Plusz egy kérdés: Pénzt tehetek be a kézi poggyászba? (Azért vagyok ilyen tanácstalan, mert ez lesz az első repülésem!)
2015. júl. 10. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Sőt. A pénzt csak a kézipoggyászban vigyed, bőröndbe ne tegyél.


Kézipoggyász: gyógyszerek, kütyük, laptop, iratok, készpénz, gyógyászati segédeszközök (szemüveg, hallókészülék), kulcsok, ékszerek, minden, amire nem elég a MasterCard, mert nem pótolható, vagy nagyon értékes.


Feladott: ruhák, illatszerek, tisztálkodószerek, manikűrkészlet, bizsuk stb. Én jellemzően próbálok szinte mindent feladni, és csak azt hagyni a kézibe, amit biztosan nem lehet pótolni, ha elveszne, vagy elkeveredne. Nem átszállós úton viszont kicsi az esély arra, hogy elkutyulják a csomagod.

2015. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!�😘😘
2015. júl. 10. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!