Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet gyakorolni a vezetést a...

Lehet gyakorolni a vezetést a tesco parkolóban zárvatartás idején?

Figyelt kérdés
Ugye kamerával felszerelt terület, tesznek feljelentést, ha 40-el megyek és gyakorlok az üres parkolóban?

2015. júl. 13. 08:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Öv nélkül.
2015. júl. 13. 08:59
 2/11 anonim ***** válasza:
Le se szarják.
2015. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 30-as tábla kint van (nem emlékszem pontosan). Max ha egy rendőr épp arra megy, lehet megnézi mit száguldozol/szórakozol a parkolóban, és akkor látja az övedet is, hogy nincs becsatolva. Amúgy miért is nincs?


A tesco az ilyenekkel nem foglalkozik.

2015. júl. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
Ha zárva van a tacsi akkor a parkedzsó magánterület. Engem nem egyszer elküldött a security..
2015. júl. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Erre valóban jó a zárva-tartás, övet nem kell becsatolni mivel magán terület azt a zacskó megvásárolta szóval... amúgy meg ezzel ki foglalkozik, én is lazán lemehetnék gyakorolni, de inkább a vizsgakérdésekkel szívok... De ha meglesz a KRESZ, nekem már többen javasolták és én se tartom baromságnak, hogy viszek két bolyát, és közé beállok.. Szerintem direkt ezért csinálták meg a boltok bezárását, másért miért?? ? :D
2015. júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs jogsid akkor legálisan nem gyakorolhatsz, mert ugyan nem közterület, de nincs elzárva a közforgalom elől, tehát a KRESZ ott is érvényes, azonkívül nem szoktak 40 km/h sebességet engedélyezni. Nem biztos hogy a Tesco feljelent, de hogy az őrök elzavarnak az eléggé biztos.
2015. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarnak el az őrök ,azok békésen alszanak..nálunk a helyi Hvcs-k ott szoktak találkozni a herélt kipufogós szpojleres vackaikkal bemutatni egymásnak az új mélyládát meg kék ledeket, és senki nem küldi el őket. Szóval egy tanulóvezető is elbénázhat ott. Ha mégis szól a szekus,akkor elmész.
2015. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 SándorÚr ***** válasza:
100%

Közforgalom számára megnyitott magánterület. Nagyon-nagyon hivatalosan nem lehet, gyakorlatba, meg kutyát-macskát se nem érdekli.

Én pl.: mindig a 3,5tonnás Tesco parkolóba hagytam a 40tonnás kamiont, soha senki nem szólt érte, bár a Tescoban a legkisebb is számít :-)

2015. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk sorompóval lezárják nyitvatartási időn kívül a Tesco parkolóház.
2015. szept. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
mifelénk kint van egy tábla a parkoló bejáratánál valami olyasmi hogy "a parkoló egész területére a KRESZ érvényes" aszerint meg kell jogsi.. ilyen ez a tecskó :(
2015. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!