Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A személygépjármű jogosítványt...

A személygépjármű jogosítványt (sima B kategória), miért nem ellenőrzik jobban a munkáltatók?

Figyelt kérdés

Nem egy nem kettő helyen voltam főleg kezdőként, amikor összeraktak X-el vagy Y-al, majd út közben derült ki, hogy bár van jogosítványa a társamnak sok éve, de nem tud vezetni. Aztán kettőnk munkáját csináltam én. Ez akkor volt gáz, amikor pl. Németországba kellett menni, és váltani kellett volna egymást, de végig én vezettem.


Miért végeznek tanfolyamot olyanok akik nem is használják a papírt utána?


2015. júl. 15. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kérdés, csak egy kicsit ki akarod sírni magad! :d


A munkáltatót nem érdekli, hogy van-e gyakorlata a dolgozónak, ha az nem szerepel a munkafeltételek között. Ha B jogsit kérnek, és azt be tudja mutatni, akkor alkalmas a feladatra.


Azt hogy lóg, egymás között kell elintéznetek, de erre is van megoldás, amit néhány cégnél alkalmaznak is: aki vezet az kap órabért, aki csak ül a jobb egyben, az pihen és teszi ezt ingyen. (Ez nem vicc, van ismerősöm, akiknél így működik a vidéki kiszállás.)

2015. júl. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!