Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyit keresnek a mozdony...

Mennyit keresnek a mozdony vagy diesel vezetők havonta?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:

diplomával, vagy a' nélkül...

persze a zöme diplomás..


csak a rádióból tudom, hogy alsó hangon több, mint háromszázat(nettó)


ha látnál egy beosztást, útvonaltervet, és a vezérállásban eltöltenél mondjuk Bp-Záhony- Bp-Sopron-Bp utat bármelyik régebbi vason, esetleg a pihenődet Debrecenben kell kivenned, miközben te Győri vagy..és ez így megy éveken át, télen- nyáron, éjjel-nappal...hidegétellel...


lesz aki autentikus választ ad(ha ad)

én csak kibíc vagyok.

2015. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nettó háromszáz túlzás.
2015. júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért kb szerinted menyitkersnek? (Nettó)
2015. júl. 20. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát az első hozzászóló nem nagyon van képben...


Igaz, hogy vannak diplomával rendelkező mozdonyvezetők, de azért a többségnek nincs. És ez nem is befolyásolja a fizetést.


Átlag 200-250 környékén, nettóban. Ennek a bruttója az a 350 körüli összeg, amiről internetes cikkek is íródtak.


De ezt a pályát csak a fizetés reményében nem lehet választani, bejutni gyakorlatilag lehetetlen.


Magánvasutaknál nagyobb a fizetés, ott kezdődhet 3-assal, 4-essel és 5-össel is simán.

2015. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!