Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Neked milyen volt az első...

Neked milyen volt az első autó vezetés egyedül vagy ismerőssel, miután megkaptad a friss vezetői engedélyed?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, milyen autóval voltál, egyedül voltál-e vagy volt veled valaki, nagyvárosban vagy kisebb városban vezettél először önállóan. Köszi ha válaszolsz, én épp várom a jogosítványomat és kíváncsi vagyok más hogyan élte át ezt a dolgot.
2015. júl. 22. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Legelőször párommal, parkolóban csak próbálgattam a kocsit. néhány nappal később zöld övezetben, nyugis helyen mentem 1-2 kört, majd gondoltam, hazafelé is vezetek, fel a hídra, végén megállni, 100 lefulladás egymás után... de ez is max 10-15 perc volt.

Másnap apósommal mentem néhány km-t, gond nélkül, még el is tévedtünk. Amíg folyamatosan mentem, nem volt gáz. Aztán apósomat hazavittem, elmentem anyuékhoz, barátnőhöz, telefon haza, be a gyerekkel ügyeletre... minden simán ment, ha nem kellett megállni. ha megálltam, törvényszerűen lefulladtam.


Hogy éltem át? Katasztrofálisan. Eleve nem akartam volán mögé ülni, mert ha nekem az a vizsga sikeres volt, akkor ijesztő, hogy sokan mások is ilyen tudással vannak kint az úton.

Mivel állandóan lefulladtam, elindulni sem tudtam, az a kicsi lelkesedésem is eltűnt, ami volt.


Na, ez volt az a pillanat, amikor felhívtam az oktatómat, és megkértem, hogy segítsen.

Kb 1 óra alatt rendbe tette a pedálkezelést, és azóta nincs gondom. Magabiztosan, és lelkesen ülök kocsiba, bármikor :)

Viszont azt jól megjegyeztem, hogy menni mindenki tud... elindulni viszont már nehezebb :)

2015. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Extázisban voltam, mert kisgyerek korom óta arról a pillanatról álmodoztam. Nyilván hibákkal tele voltam, de tudtam, hogy gyakorlat teszi a mestert. Sokat vezettem, és 1 hónap után már nagyon jól ment minden. Persze hozzá kell tenni, hogy autómániás voltam/vagyok, igy hobbiként, szórakozásként fogom fel a vezetést, öröm számomra.
2015. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

En bmw-vel mentem először ami azért nyilván elég nagy dolog az oktatós toyota után, szóval nagyon izgultam hogy hogy fogom tudni kezelni, mentem vele pár kört a faluban ès úgy tűnt hogy egyből raèreztem, másnap már a varosba mentem vele dokihoz èpp, elfele tökéletes volt minden max a váltásokhoz kell hozzászoknom mert ugye ebbe a kocsiba hamarabb kell felváltani amihez nem vagyok hozzászokva, hazafele jövet egyetlen egyszer lefulladtam mer előttem lelassult egy másik autos így enis viszont elfelejtettem visszaváltani, de egyből elindultam utánna es ezen kívül semmi mas probléma nem volt, parkolás minden jol ment még a szűk garázsunkba is sikerült beállnom szóval azért örülök neki hogy ment mert kicsit féltem az elejèn.

18/L

jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!