Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik, hogy én...

Szerintetek létezik, hogy én alkalmas legyek akár egy robogó vezetésére is?

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt állok, kisautót keresek kis fogyasztással, most fejeztem be az iskolát, futár szeretnék lenni.

Jogosítványom két éve van, rendszeresen vezetek autót.

Viszont a család/rokonok leakarnak beszélni az autóvásárlásról, és azt mondják,vegyek inkább motort.(robogót)

Viszont, én soha az életemben nem ültem még motoron, nemhogy vezessem.

Őszintén szólva félek tőle, nem tartom biztonságosnak, és igaz,hogy egy balesetnél az ezres Swift sem véd sokkal többet, de azért mégis csak egy autó, motoron már egy kisebb eséstől is meghalhatok.

Nem akarom a szélsőséges példákat felhozni, de az igazság,hogy szerintem életveszélyes lennék akár a belvárosban egy kismotoron, úgy hogy akkor kezelek ilyet először, hiába mondják,hogy egyszerű, bennem még ott lenne a stressz is.

Nem beszélve arról,hogy télen leesik egy kis hó/jég, és én a rutintalan motoros mit csinálnék?Úgy elvágódnék,mint a szar.

Na meg akkor bukósisakot venni, esetleg valami védőruházatot, télire is,hogy ne fagyjak oda...


2015. aug. 15. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Alkalmasnak alkalmas lennél, sőt vagy is, de hagyd a francba. Csak a baj van.

meleg, hideg, eső, hó, leszorítanak, ellopják a bukód, ellopják a mocit,sáros leszel, olajon elesel, és igazából szállítani sem tudsz vele...


még a kispolák is jobb egy robitól...

2015. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:
ha autóval akarsz közlekedni akkor minek vennél motort?nem is értem a dilemmát.
2015. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kispolski, maruti,matíz, jimny,...mopedautót véletlenül se..
2015. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Suzuki Alto a legjobb választás.
2015. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én robogóval soha nem mertem kimenni közútra, nincs nyomaték főúton megölnek vele.

Első motorom 600as sport túra volt, hisz a korlátlan papírt is 500ccm-essel csináltam végig.


Robogó ilyen 250ccm-től kezdődik, belefér még 125 is de csak városban.


Október felé már nem a baleset miatt nem szabadna semmilyen kétkerekűn utazni, hanem a hideg miatt.


Szvsz, ha úgy tekintesz a vezetésre hogy A-ból B-be akkor kis autó. Ha pedig jó időben való szaladgálás hátizsákkal bevásárlás akkor motor.

Mivel nincsen motoros előéleted így nem nagyon mondom hogy egy robogónál állj is meg.

2015. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!