Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kerékpárral közlekedők!...

Kerékpárral közlekedők! Hogyan oldjátok meg, hogy ne csapzottan érkezzetek a célotokhoz?

Figyelt kérdés

Mostanában azon gondolkodom, hogy a tömegközlekedést teljesen leváltom bringára.

Egy problémám van a dologgal: az izzadtság.

Egy kicsit talán túl tisztaságmániás is vagyok, ha egyszer leizzadok, nem érzem jól magam, míg meg nem fürödtem. Tuti nem bírnék ki így egy bevásárlást, vagy éppen az iskolát...

Rengeteg embert ismerek - távolról -, akik minden nap oda-vissza kerékpárral teszik meg az utat, de még nem jöttem rá a dolog nyitjára :) Lehet hülye kérdés, de hogyan lehet fél-egy óra izommunka után fürdés nélkül túlélni a napot? Pláne 40 fokban?


2015. aug. 17. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha suliba/dolgozni mész akkor váltóruhát viszel, és igyekszel valahogy megszárítani amit átizzadtál, mert annál szarabb nincs, mint amikor a nedves cuccot fel kell venni miután lehűltél és megszáradtál :D


Bevásárlást meg eddig is kibírtad, nem?


Én sem szeretem, ha ragadok, de ennyit azért ki lehet bírni nyivákolás nélkül is :)

2015. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Valójában még nem jártam bicajjal vásárolni, eddig csak célirányosan mentem tekerni :)


25 éves vagyok és nő, már akkor nyivákolok ha rosszul áll a hajam, nemhogy még ha büdösnek érzem magam - ami egyébként izzadtságban fürödve sem szoktam lenni hál' Istennek, de muszáj bebeszélnem magamnak, tudod :D


A váltóruha valóban nem rossz ötlet, köszi! :)

2015. aug. 17. 13:11
 3/5 kovpet ***** válasza:
Azt mondják, ha lassan tekersz, nem izzadsz meg jobban mintha gyalogolnál és buszoznál. Nem tudom hogy így van-e, én nem tudok lassan tekerni :)
2015. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

- lassan tekersz

- lezuhanyzol mikor odaértél a melóba / suliba. Legtöbb helyen azért van erre lehetőség.

2015. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Válassz kényelmes tempót és vigyél váltóruhát. Főleg felsőtestre kell a váltás. Ha van zuhanyzási lehetőség, a reggeli zuhanyt ütemezd át a munkahelyedre / sulidba.
2015. aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!