Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B Kategóriás kreszvizsga...

B Kategóriás kreszvizsga netes tanulással?

Figyelt kérdés

Hétfőn vizsgázom, pöppet parázom(mondjuk az EÜ-nél jobban féltem :D), folyamatosan csinálgatom a szakoe.hu-n a vizsgakérdéseket, de mindig kicentizem...87%, 89%...

Fogalmam sincs. Menni fog? Mármint úgy állok hozzá, hogy igen, de mindenki aztmondta hogy élesben nehezebb..mondjuk van benne valami, ideges az ember. Nemtudom:)

A taktikám az az egyébként, hogy a 3 pontos kérdéseket mindenképp megtudjam csinálni hibátlanra.



2015. aug. 21. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Te válaszoltad meg mi a lényeg. 10 pontot lehet veszíteni, ha a képeseket nem rontod el egyet sem akkor nehéz 10 pontot veszíteni.
2015. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Élesben sem nehezebb, ha tudod, akkor ott is fogod tudni. Még akkor is, ha egyébként nagyon parázós vagy.

Sokat kell gyakorolni ez tény.

Én kb. 100 tesztet csináltam, több 100 százalékosat is, iszonyatosan parázós vagyok, ettől függetlenül a vizsgát is megcsináltam hibátlanra.

Amit tudok javasolni, hogy gondold át, ne bökj egyből rá, csak akkor, ha átgondoltan biztos vagy benne, ha valamit úgy érzel, hogy nem tudsz, akkor zárd ki azt, ami biztosan nem jó és akkor már könnyebb a kevesebből a jót kiválasztani. Ha valamiben abszolút bizonytalan vagy, akkor meg lépj tovább, a végén visszajön az a kérdés és megmarad így az időd.

De ha véletlenül elsőre nem sikerül, akkor ne keseredj el, nem te leszel az első, akinek nem sikerül.

Engem meg amúgy a forgalmin húztak meg elsőre, na az sokkal rosszabb, mert akkor már ott vagy a legvégén, mégsem sikerül, illetve az több pénzbe is kerül!

Szóval sok sikert!:)

2015. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Még ilyen tapasztalatokat szívesen hallgatok:)

Azt én is tapasztaltam, hogy jóóóól át kell gondolni, mert elég nyakatekerten kérdeznek.

2015. aug. 21. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem se nehezebb élesbe.

Én itthon mindig 1-3 hibásra csináltam, sose lett hibátlan. Előtte este 1/2 11 ig gyakoroltam akkor se. Ekkor még nm viszont vizsga előtt fél órával nagyon paráztam. Mikor gépnél voltam akkor már nem. Megcsináltam max. pontra.

2015. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát ez nem volt olyan nehéz, mint gondoltam:)

2 hibám lett összvissz :P

2015. aug. 24. 15:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, látod! Gratula!:)
2015. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!