Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » PÁV vizsgára jelentkezés -...

PÁV vizsgára jelentkezés - vizsgaidőpont: mennyi idő?

Figyelt kérdés

Szervusz!


Vasárnap (08.23) küldtem el emailben a jelentkezési lapot PÁV vizsgára. Hétfő d.e. meg is jött a válasz, hogy megkapták a jelentkezést, küldik majd a levelet a vizsgaidőpontal.

Mire számíthatok, kb. mennyit kell várni a vizsgáig?



2015. aug. 24. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Be van fizetve a sárga 8000Ft csekk? Amíg nem kapják meg a pénzt,addig nem adnak időpontot. a szelvényt,meg majd ha ott vagy,be kell mutatnod. De olyan 3 hét az időpont.
2015. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jajj. Bocsi. Ha jól tudom a vizsgaidőponttal együtt,jön a csekk is. 10éve voltam,elfelejtettem.
2015. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Annak, aki esetleg érdeklődik:

Október 5-re kaptam időpontot, tehát circa másfél hónapot vártam. Ez lehet, hogy csak a meghirdetett 6000 jogosítványos program miatt volt így és később már nem ez lesz a jellemző, ezt nem tudom. Sok szerencsét!

2015. okt. 9. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!