Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül (het) manapság...

Mennyibe kerül (het) manapság egy B kategóriás jogosítvány letétele?

Figyelt kérdés
Gondolkodom hogy vezetni szeretnék. Van félretett pénzem, de úgy nagyjából tudni szeretném hogy kb. mégis mennyire számítsak (a pótórákkal együtt).
2015. aug. 31. 16:49
 1/7 petizacc ***** válasza:

180-200 ezer.

Aki kevesebbet mond az hazudik.

2015. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elsősegéllyel, orvosival, okmányirodával és sok-sok plusz órával együtt volt 270e.
2015. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ennyi volt:

Elsősegély: 10e+7e vizsgadíj

KRESZ: 30e+4600 vizsgadíj

Vezetés: 30×4000 + 11e vizsgadíj

Orvosi: 7600 ha jól emlékszem

Összesen: 190.000 kb

2015. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok... és ritka béna voltam... de azért én amondó vagyok, hogy 250-ed legalább legyen a jogsira félretéve... legfeljebb örülsz, hogy megmarad sok pénzed...
2015. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem másfél éve volt 140ezer,úgy hogy nem buktam meg semmiből és nem vettem pótórákat sem.
2015. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én a héten végeztem a tanfolyammal, mindenből elsőre átmentem ( elsősegély, kresz, forgalom ) plusz órákat nem vettem és így került 145 ezerbe ill még 4 ezer ft az okmányirodának, szóval akkor 150 ezer. Szerintem vágj bele ,nagyon klassz dolog vezetni.
2015. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

200-250 ezerrel tényleg számolj. Az a biztos.

A költségeket nagyon szépen leírják az iskolák, csak nézd meg, hogy a pótórák mennyibe kerülnek - sok helyen többe - és ne a 30 órával számolj. Egyrészt lehet tényleg nem elég, mert nem olyan sok az, ha nincs vezetési tapasztalatod. Másrészt az 580 km szabály miatt nagyon kevés olyan iskola van, ahol ez belefér a kötelező óraszámba, és hiába vagy tökéletes vezető, nem mehetsz vizsgázni. Meg előfordulhat, hogy nem mész át elsőre, újabb vizsgadíj, esetleges plusz órák...

Jó esetben kevesebből megúszod és duplán is örülhetsz. :D

2015. szept. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!