Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez mégis milyen "akció" lehetett?

Ez mégis milyen "akció" lehetett?

Figyelt kérdés

Tegnap késő éjjel mentem haza.

Van egy lakott területen kívüli szakasz, ahol most dolgoznak a közvilágításon, így az nincs, egy jó pár kilométeren át.

Mielőtt elértem volna a nagy sötétséget, az utolsó világító lámpa előtt egy fényvisszaverőmellényes, kezében tárcsát tartó emberke sétál ki az út közepére, két autó már áll, a bokrok mögött még két autó megbújva, néhány ember ácsorog még az út szélén, mintha igazoltatnák őket.

Rendőri intézkedésnek tűnik az egész, megállok, köszönök, a szemembe világít az elemlámpájával.

Azután a hátsóülést világítja meg, ekkor észlelem,hogy ez nem egy rendőr, valamiféle "biztonsági szolgálat".

Ezután további szép estét kíván, én pedig elhajtok.

Visszafelé jövet már nem voltak ott.

De mégis mi lehetett ez?Pest megyei település, messze minden határól, nem tudom lehet e köze a menekültekhez, de ha igen akkor mégis mit akar egy nem hivatalos személy, miközben egy csempész még a rendőrt is elcsapná?

Ötletek?


2015. szept. 4. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a helyi polgárőrség reagált túl valamit.
2015. szept. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem is vmi helyi tökorrú polgárőr volt, azok szoktak ilyesmiket művelni.
2015. szept. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menekulteket kerestek, hogy nem vagy-e embercsempesz.
2015. szept. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Visszafele megkérdeztem volna, és amennyiben nem ad megfelelő magyarázatot, levillogtam volna egy járőrautót, hogy nézzenek már rájuk.

Eléggé siettem, ezért eleinte inkább örültem,hogy nem rendőri intézkedés, de aztán már kicsit elgondolkoztam,hogy milyen jogon állított meg...

2015. szept. 5. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!