Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy traktor...

Mennyibe kerül egy traktor 300 km-re történő szállítása?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy veszek egy TZ4K típusú kisgépet. Sajnos valamilyen oknál fogva a Felső-Tisza vidékén (tőlem durván 300 km) sokkal olcsóbban kótyevetyélik ezeket a trakeszokat, mint a lakóhelyem környékén. Hogyan, és mennyiért tudnám elhozni, ha valóban ott veszek egyet?

2015. szept. 23. 16:25
 1/6 SándorÚr ***** válasza:
100%
ha meg lehet oldani a kamionra a fel és leszállást akkor kb.: 1euro/km plusz útdíj, de ha valami ipari/raktári rész van valamelyik cím körül ahol rengeteg kamion forgolodik lehet lesz aki 0,75 eur + útdíjért elviszi neked.
2015. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez, gondolom, feketén történik. Én valami trélerre gondoltam.
2015. szept. 23. 20:14
 3/6 bamboochatheone ***** válasza:
100%
Ha van kocsid vonohoroggal akkor bérelsz egy trailert aztán lehet érte menni.
2015. szept. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lupara ***** válasza:
100%
Ha lenne hozzá vonóhorgos autód megfelelő utánfutóval,már otthon lenne ez a kistraktor gondolom.Legolcsóbban igy érne haza,helyedben akár ismerősökön keresztül,keresnék erre fogható embert,ilyen eszközzel.Önsúly, méretek nem jelentős,kisteher jöhet még szóba,felédjáró kamionhoz kapcsolatok,szerencse kell.A hogyan kérdésedre sorrendben: szgk+utánfutó,kisteher,a mennyiértre:utánfutónál ü.anyag,kopás,fáradság összeadva megegyezés szerint.Kisteher se fizetne rá 150Ft/km-re,igy 600km-re 90ezres fuvardijad lenne.Rakodáshoz pallók,vasúti, Tsz rampa,árokpart esetleg helyi KCR-es tgk.A fentiek gondolatébresztők,számolnod kell a nagy távolság miatt,hogy valóban megérje ilyen távolságból traktort venned.
2015. szept. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, a traileren gondolkodtam én is. 20-25 ezerért már lehet bérelni egy napra, de nekem nincs vonóhorog a kocsimon. Barát, ismerős nem játszik, mert messze költöztem, és ott még nem ismerek senkit. De köszönöm a korrekt válaszokat, ment a zöld pracli.
2015. szept. 25. 07:48
 6/6 Bajer ***** válasza:
2004-ben Jászberényben vettem TZ4K-t, Fehérvárra elszállította 30 000-ért az eladó a saját platós kisteherautóján. Váltva forgatós eke és alternáló fűkasza is elfért a trakesz mellett. 2db acél rámpán jutott fel, majd le a gép és a rámpák is elfértek a platón. Neked egy 1 tonna teherbírású tréler lenne megfelelő és egy vonóhorgos Transporter vagy Transit bérbe. Egy napra elég kibérelni, nem kell két nap egy ilyen fuvarhoz.
2015. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!