Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az M0-ás autópálya fizetős...

Az M0-ás autópálya fizetős lett? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Békés megyéből megyek Budapestre. A 4-es úton mennék föl és a nulláson mennék a cinkotai kijáratig. Erre a szakaszra kell vennem matricát? Vagy ez így díjtalan?
2015. szept. 29. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Az M4 díjköteles. Az M0 az M4-től észak felé az M3-ig ingyenes. A 400-as úton el tudod kerülni az M4-est, a Vecsés-Ecser úton pedig az M0 fizetős részét.

Ja és azért emlékezz: a Fidesznek "köszönhető", hogy ezek az elkerülő utak fizetősek lettek és mehetsz most a falvakon át.

2015. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na, most Nekem aki kb. évente egyszer megy ezen a szakaszon ezzel a kommentel feladtad a leckét! :D Nagyjából kibogoztam úgy, hogy köszi :) És igen, köszönjük azt a sok-sok fizetős utat Mi is, vidéki emberek, akik egy évbe max 2x megy föl Pestre és az is ilyen bonyolult ha nem akar az ember 50 km ért kiadni xy 2000 Ft.-ot.....
2015. szept. 29. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:

2975 Ft...


A térkép olvasás megy? Na ezek a fizetős szakaszok Pest megyében: [link]


Mellesleg az útvonaltervezőben be lehet állítani, hogy elkerülje a fizetős utakat:

[link]


Bár én jobban szeretek Mezőberény felé menni...

2015. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És igen megy a térkép olvasás....De mint írtam is nem szoktam arra járni, és hiába kerestem ezek után, mindenhol mást írtak...
2015. szept. 29. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nehéz volt...

2015. szept. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!