Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mostanában sok helyen keresnek...

Mostanában sok helyen keresnek sofőrt és a csapból is az folyik, hogy sofőrhiány van. Érdemes belevágni, illetve reális lehetőség, hogy kezdőként felvegyenek? Közel 50 éves vagyok.

Figyelt kérdés
C kategória megvan, de nem használtam már 25 éve. PÁV megvan, GKI-t leraknám. Mik a lehetőségek, esélyek? Érdemes-e? Jelenleg teljesen más pályán vagyok elhelyezkedve, nem is keresek rosszul, de változtatnék. Nyugdíjig mással foglalkoznék.
2015. okt. 13. 15:31
 1/6 Trafó1 ***** válasza:
Nincs rád írva menyi "c" vezetési gyakorlatod van,mond azt, hogy egész életedbe sofőr voltál, ha meg bénáskodsz fogd rá, hogy szoknod kell a kocsit.
2015. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha pasi vagy, akkor biztos felvesznek, de ha nő, akkor úgyis mindent ki fognak találni, hogy ne alkalmazzanak, hiába van több tapasztalatod és végzettséged és kategóriád mint a többieknek.
2015. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdemesnek érdemes, mert nagy pénz van benne, de csak a nemzetközi kamionozásban. De az viszont kutya élet. Pláne 50 évesen óriási váltás lenne ez, nem tudom hogy bírnád. Legtöbben fiatalon vágnak bele, és 30-35 évesen abbahagyják, aztán családdal foglalkoznak. Szóval érdemes, de bírnod kell az életformát. Nemhiába van sofőrhiány.
2015. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahoy a 3-as mondja......ha penzt is akarsz keresni vele,akkor nemzetközizni kell,az meg egy igazi ciganyélet......
2015. okt. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szántóvető ***** válasza:
szerelvényben közlekedni nem könnyű,nagy kérdés mennyire hamar tudod megszokni.(tudnék 1-2 negatív példát mesélni.)biztosan felvennének,ezzel nem lenne gond.miért akarod csinálni,talán a változatosság hiányzik?
2015. okt. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Anyuka vagy vagy apuka? Vagy egyik sem?


Sok függ attól is, hogy milyen beosztást/beosztásokat tudsz vállalni.

2015. okt. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!