Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hányan hálálták meg a forgalmi...

Hányan hálálták meg a forgalmi vizsgán az oktatónak és a vizsgáztatónak, hogy jelen voltak? . értsd, fizettetek-e pluszba külön a vizsgáztatónak.

Figyelt kérdés
Sokat hallani arról, hogy borítékot kell csúsztatni a vizsgáztatónak, különben úgy is beleköt valamibe. Tényleg kell, és ti adtatok is, vagy azért nem fognak csúnyán nézni rád, ha nem adsz plusz pénzt?

2015. okt. 16. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Baromság!
2015. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-0 a nem-adóknak, köszi :)
2015. okt. 16. 14:14
 3/9 anonim válasza:
Első próbálkozásra átmentem "hála" nélkül is. Az oktató általában szokta ismerni a vizsgáztatókat, és tudj kiket kell khm... "támogatni a döntésben". :)
2015. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Ez nem baromság. Nekem rengeteg ismerősöm úgy ment át a vizsgán, hogy a vizsgabiztos bácsinak a zsebébe csusszant egy deák, de némelyik még egy Szent Istvánt is kért mellé. Persze ebben az országban a korruptság az egy ismeretlen fogalom. Rengetegszer nagyon apró, elnézhető hibák miatt is buktatnak ami nem igazságos mivel senki sem tökéletes.


Ha garantáltan át akarsz menni elsőre akkor nyugodtan lökd neki a lovettát, úgy befogja szívni mint a pórszívó.

2015. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Márpedig baromság. Autóra, motorra (minden kategória) van jogsim. Mindig mindenből elsőre átmentem és soha nem "hálálkodtam" (na jó a motoros oktató hálás lehet, mert kifizettem az összes órát és kb. 10 órát vezettem le, a többit csak beírtuk...).


Ez a bénák / ügyetlenek kifogása. Látszik is, mert tele vannak velük az utak.


Egy dolog járjon a fejedben: Ha nem hibázol akkor nem tudnak megbuktatni. Ennyi. 2015 van, felteszel 2 db menetrögzítő kamerát a vizsga idejére a kocsiba (egyet ami az utat veszi egyet ami az utasteret) és ha jól vezetsz nem fog csinálni semmit a VB.

2015. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges még erre is költeni. Ha egy kicsit is megtanultál vezetni már, mennie kell korrupció nélkül is. Ha mégsem mész át, inkább gondold végig a felsorolt hibákat ès kerüld el őket.
2015. okt. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem is telebélyegzett jogsim van, de nem azér, mert bárkinek is fizettem. sőt, nem is utalt rá senki.

azt elismerem, hogy az oktatóm már az elején közölte, hogy szerencsés vagyok, mert jól vezetek, van érzékem hozzá..


az igaz, hogy E kategória kreszből egyszer buktam..


mellesleg van olyan is, kit pénzért sem mernek átengedni..rémes..

2015. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ez város függő de én még soha nem hallottam olyanról hogy a vizsgabiztosnak kenőpénzt adnak hogy átengedje a tanulót.

Az oktatónak az az érdeke hogy átmenj mert attól lesz jó híre, tehát tanácsot ad hogy mire figyelj különösen annál a bizonyos vizsgabiztosnál akinél vizsgázol

2015. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor tartom magam az eredeti ötletemhez és nem fogok plusz zsét vinni. :)
2015. okt. 17. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!